Rak, 28 czerwca ☆ Panowie

Rak, 28 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, spróbuj jakoś tchnąć w niego ducha, nie gódź się aby wyroki losu unicestwiły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś w stosunkowo kiepskiej kondycji, uważaj na siebie oraz nie rzucaj na czasochłonne prace.

miłość: najpewniej nadchodzi konflikt w relacji z partnerem, najlepiej spędzić czas w domu i poświęcić się oglądaniu filmów.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Rak urodzony w dniu 28 czerwca bywa zmienny, nie umie wybrać jednej opinii i częstokroć nie potrafi skończyć rozgrzebanych zadań, często chwyta się najrozmaitszych zawodów. To jednostka cierpliwa, w liceum częstokroć uzyskuje imponujące noty, często jest doskonałym nauczycielem i umie zrealizować sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla pozostałych osób. Częstokroć bywa dominujący, jest rzeczywistą personifikacją pruskiego oficera i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, dlatego potrafi prowokować opory między swoimi podwładnymi. Charakteryzuje się introwertyzmem, jest prywatnym filozofem zdystansowanym od codzienności, chętnie poświęca się nietypowym hobby, ale doznaje kłopotów z zadzierzganiem znajomości z normalnymi ludźmi. Jest to osobnik zorganizowany, umie dowieść swoje zamierzenia do szczęśliwego zamknięcia, potrafi się właściwie motywować, jednak kiepsko radzi sobie z gwałtownie zmieniającymi się okolicznościami. To człowiek przedsiębiorczy, świetnie znosi stresującą działalność, jest bardzo skuteczny w działaniu i odpoczywa czynnie. Często bywa wrażliwy, wyjść z trudności wypatruje w urokach i w znakach, cyfry i obliczenia zniechęcają go, więc współczesne otoczenie częstokroć nie odpowiada mu.
To osoba subtelna, nie boi się podejmować się rozsądzania zatargów, które tyczą się rzeczy niezmiernie drażliwych i z reguły przygnębiają innych ludzi. Cechuje się zrównoważeniem, pracuje z namysłem oraz rozważnie, toteż odczuwa pociąg do ospałych, spokojnych czynności i umie nie stracić głowy w niespokojnych sytuacjach. Jest to osobnik dalekowzroczny, to przewidujący i odważny przywódca, bierze pod uwagę różne grafiki posunięć oraz nie ufa koncepcjom napisanym niestarannie. Znamionuje się posępnością, na podejmowanych poprzez niego osądach zaważa przeważnie przekonanie o swojej kiepskiej doli, powodując trwonienie jego talentu i skutkując gwałtownym zniechęcaniem się przed zakończeniem. Często bywa religijny, ma twórcze i niezwykle otwarte psyche i jest bardzo utalentowany malarsko bądź literacko, a więc na ogół zajmuje się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Jest to jednostka dzielna, nie trwożą go żadne przeszkody, ponieważ doskonale wytrzymuje napięcie i dowolne problemy zazwyczaj nie zatrważają go. To człowiek samodzielny, naprawdę kocha absolutną swobodę decydowania, a zatem bezsensem jest zakładanie, że podda się komuś bez pojedynku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 28 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.