Rak, 26 czerwca ☆ Panowie

Rak, 26 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym rejonie stanów niskich, uzbrój się w wiele siły woli, by pomimi tego działać możliwie do rzeczy.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niespecjalnie, zajmij się jakąś przeciętnie męczącą robotą.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do najbliższej osoby, bowiem niewykluczone, że ujawnią się tutaj nagłe trudności.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalny pan rak urodzony dnia 26 czerwca to człowiek empatyczny, polega na cudotwórstwie, rachunki i wzory nie pociągają go, a więc częstokroć wolałby urodzić się o setki lat temu. Jest to osobnik zorganizowany, umie racjonalnie gospodarować swoimi zasobami, przeciwności nie potrafią szybko go zrazić, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach. To osoba nietowarzyska, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych fantazjach, ochoczo poświęca się hermetycznym zainteresowaniom, lecz gawiedź częstokroć bezgranicznie go rozprasza. To jednostka niestała, jego przekonania i postawy często są niespójne i zbyt często zmienia opinię odnośnie kierunku swojej pracy, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nim dyskusje. To osobnik aktywny, nie lęka się wysiłku i świetnie wytrzymuje nerwową harówkę. To człowiek wytrwały, umie wnikliwie słuchać cudzych zwierzeń, potrafi wykonać zadania bardzo odpychające dla pozostałych osób i częstokroć raduje go wędkowanie. Jest to osobnik autokratyczny, jest autentyczną inkarnacją żandarma i czyjś opór nie posiada dla niego znaczenia, więc często przeobraża się w wyalienowanego i niepopularnego tyrana.
Cechuje się pesymizmem, wszelką jego działalność utrudnia nieustanny deficyt śmiałości, wyzwalając u niego częstokroć bezwiedne sabotowanie własnej roboty oraz zabierając mu animusz konieczny do sfinalizowania rozgrzebanych działań. To jednostka subtelna, nie obawia się brać się za mediowanie zwad, które dotykają rzeczy niezwykle dyskretnych i z reguły doprowadzają do rozpaczy innych ludzi. Charakteryzuje się zaradnością, nie lubi realizowania narzuconych rozkazów, toteż rozczaruje cię uważanie, że ustąpi komuś bez konfrontacji. Jest to jednostka śmiała, bardzo rzadko jest zaniepokojony nieznanymi wyzwaniami, bo stara się raczej nie zamartwiać się z góry i jawi się pozostałym ludziom twardą kolumną. Bywa osobą pobożną, zwykle jest mocno bardziej uczuciowy niż ogół społeczeństwa i w celnej wypowiedzi umie zamieścić morze uniesień, a zatem najistotniejsza jest dla niego obecność widzów dla swoich dzieł. To osobnik przewidujący, unika pochopnych aktywności, dokładnie aranżuje najbłahsze ruchy oraz mknie ku dostatkowi pomału, jednakże systematycznie. To człowiek spokojny, nie nudzi go gorliwa realizacja nudnych obowiązków, zatem potrafi zrozumieć osobliwe rzemiosło i irytuje go współdziałanie z osobami dynamicznymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 26 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.