Rak, 25 czerwca ☆ Panowie

Rak, 25 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać zbyt rewelacyjnego stanu psychicznego, postaraj się zafundować sobie coś przyjemnego.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niespecjalnie, weź się do jakieś rutynowej roboty.

miłość: stanowisz personifikację namiętności, jeżeli choćby zarzyczysz sobie, potrafisz konstruować pozytywne związki.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak, który urodził się dnia 25 czerwca, charakteryzuje się introwertyzmem, lubi bujać w obłokach, w swoich własnych marzeniach, chętnie oddaje się hermetycznym hobby, ale eksponowany na środku sceny traci mnóstwo ze swojego wdzięku. Bywa jednostką niezdecydowaną, jego sądy i postawy często są ambiwalentne i częstokroć nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, często podejmuje się rozlicznych zawodów. Jest to osoba przebojowa, otwiera jednocześnie różne sprawy i pracuje jak koparka. To człowiek cierpliwy, umie osiągnąć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długookresowej praktyki, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem i w zamierzchłych epokach umiałby być benedyktynem piszącym pergaminowych księgach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, potrafi się dobrze inspirować, jednak umie być zanadto formalny w zaskakujących sytuacjach. Jest to osobnik emocjonalny, wyjść z problemów szuka w urokach i w znakach, lekceważy czysto rozumową metodologię, a zatem współczesna rzeczywistość częstokroć nie podoba się mu. Jest to jednostka władcza, działa niczym wandal i często nie zdaje sobie sprawy z publicznej percepcji swojej postaci, toteż kiepsko radzi sobie podczas grupowych zajęć.
Jest to osoba przewidująca, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, drobiazgowo układa najdrobniejsze posunięcia oraz nie darzy zaufaniem projektów sporządzonych w pośpiechu. Jest to osobnik taktowny, można mu zlecić realizowanie śmiałych misji, które nastręczają wymóg użycia twórczych i niejednokrotnie całkiem zawikłanych uzasadnień i ścierających się z nimi ludzi przeważnie błyskawicznie skłaniają do kapitulacji. To osoba zaradna, autentycznie przepada za nieograniczoną swobodą decyzji, więc absurdem jest przewidywanie, iż będzie liczył się z twoimi zakazami i instrukcjami. Bywa pobożny, niezmiernie dotykają go kłopoty innych ludzi i jest bardzo zdolny rysunkowo albo lingwistycznie, dlatego z reguły uprawia jakiś rodzaj działalności artystycznej. To osobnik nieustraszony, potrafi zrealizować zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, albowiem rewelacyjnie radzi sobie z niepokojem i dowolne przeciwności raczej nie przerażają go. Jest to jednostka opanowana, nie nuży go gorliwe wykonywanie powtarzalnych obowiązków, a więc umie zrozumieć niespotykaną sztukę i potrafi nie stracić głowy w stresujących okolicznościach. Jest to osoba fatalistyczna, na podejmowanych przez niego werdyktach zaważa zazwyczaj przekonanie o swojej pechowej passie, owocując marnowaniem przez niego najrozmaitszych przydatnych sposobności oraz skutkując raptownym zniechęcaniem się przed końcem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 25 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.