Rak, 24 czerwca ☆ Panowie

Rak, 24 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: zbliża się niezły nastrój, ciesz się życiem, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiaj twoja wydolność jest zupełnie fatalna, dołóż starań, by wykręcić się od niepotrzebnej orki.

miłość: niewątpliwie wiesz, czego pragniesz w sferze uczuć, walcz o to, czego potrzebujesz.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Rak urodzony w dniu 24 czerwca bywa człowiekiem niestałym, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie błyskawicznie wycofać się tuż przed zdobyciem finału, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim dyskusje. To jednostka energiczna, drażni go lenistwo i emanuje niezwykłym ogniem. Cechuje się introwertyzmem, częstokroć jest samotnikiem, często potrafi okazywać rzadką cierpliwość przy odnawianiu zużytych urządzeń, jednakże doznaje kłopotów z nawiązywaniem przyjaźni z pozostałymi osobami. Znamionuje się metodycznością, umie dociągnąć swoje zamierzenia do korzystnego wykonania, pracuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak słabo radzi sobie z gwałtownie przeistaczającymi się okolicznościami. Częstokroć bywa wrażliwy, wierzy kabale, nie współpracuje z cywilizacją maszyn liczących, a więc przed pecetem często czuje się niby pingwin na pustyni. Częstokroć bywa autokratyczny, uznaje się za człowieka wykwalifikowanego w dowolnym zagadnieniu i często nie zna ogólnego odbioru swojej postaci, a zatem jest niepopularny w swoim środowisku. To osobnik cierpliwy, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kolegą, umie osiągnąć biegłość w sprawach wymagających długiego treningu i w ogólniau częstokroć uzyskuje dobre stopnie.
To jednostka kulturalna, potrafi wykaraskać się z nieprzyjemnych i niebezpiecznych sytuacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla zaprawionych i twórczych polityków i na ogół przytłaczają inne osoby. Bywa pobożny, dysponuje artystyczną i bardzo empatyczną duszą i w oszczędnym wystąpieniu umie zawrzeć morze afektów, zatem przeważnie oddaje się jakiemuś typowi działalności artystycznej. Jest to człowiek dzielny, niezmiernie rzadko boi się nietypowych wyzwań, ponieważ świetnie radzi sobie w skomplikowanych warunkach i wykazuje duże opanowanie. To osobnik dalekowzroczny, stroni od pośpiesznych aktywności, uważnie bada posiadane prognozy i dane statystyczne oraz nie darzy zaufaniem konceptów sporządzonych na kolanie. Jest to jednostka spokojna, leniwie odprawia ulubione obrzędy, więc niezwykle nie znosi być popędzany i zwykle wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz we własnym tempie. To osobnik niezależny, nie cierpi wdrażania narzuconych zaleceń, toteż niech ci nie wydaje się, że podporządkuje się zakomunikowanym mu przykazaniom. Charakteryzuje się fatalizmem, w każdym wypadku gryzie go niepewność odnośnie sensowności realizowanych działań, owocując marnowaniem jego możliwości oraz skutkując nagłym zniechęcaniem się przed zakończeniem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 24 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.