Panna, 09 września ☆ Panowie

Panna, 09 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będziesz potrzebować wiele hartu ducha, aby nie przeputać całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja witalność jest bardzo niezadowalająca, to niewskazany czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego oczekujesz w miłości, twoje życzenia obecnie są w stanie się spełnić.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny pan panna, który urodził się dnia 9 września, częstokroć bywa pedantyczny, dowolną sprawę umie analizować na wskroś i marnuje z tego powodu dzień za dniem, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć bezzwłocznych i właściwych do warunków aktywności. Bywa jednostką bojaźliwą, przesiedzenie deszczu na świeżym powietrzu to dla niego autentycznie stresujące doznanie, jest trwożliwy w otoczeniu obcych osób, choć częstokroć nadrabia to przebiegłością i planowaniem. Często bywa formalny, pragnie posiadać sprawdzoną odpowiedź na każdą dającą się pomyśleć wątpliwość, częstokroć jest kulturalny, aczkolwiek także nieco schematyczny w funkcjonowaniu, toteż nie jest wziętą duszą towarzystwa. To osobnik lojalny, jest bardzo troskliwy względem własnego współtowarzysza, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, lecz jego immanentna praworządność umie być powodem paroksyzmów antypatii. Znamionuje się wytrwałością, w liceum często osiąga doskonałe stopnie, potrafi umiejętnie wyczekiwać na stosowny moment i częstokroć jest świetnym mentorem. To człowiek tradycjonalistyczny, najchętniej działa w każdym wypadku identycznie jak przedtem, w swoich dzieciach z największą przyjemnością postrzegałby własne repliki, więc często prowadzi agresywne spory z własnymi pociechami. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie zmierza do celu, umie się adekwatnie motywować, jednak potrafi być zbyt konwencjonalny w nieznanych okolicznościach. Częstokroć bywa emocjonalny, nie lęka się afektowanych uniesień, nie wierzy arytmetycznej metodzie rozwiązywania przeciwności, a więc jego życie jest niespokojne i nieprzewidywalne.
Bywa osobą ustępliwą, często musi zajmować się wykonywaniem pogardzanych przez siebie zajęć, gdyż lęka się angażować się w konflikty z innymi i zbytnio szybko ulega czyimś oddziaływaniom. To jednostka dalekowzroczna, to rozważny i śmiały strateg, rozważa rozmaite grafiki wydarzeń oraz pędzi ku sukcesowi mozolnie, jednakże metodycznie. To osoba zrównoważona, leniwie wykonuje ulubione rytuały, zatem cały rok po roku z największą satysfakcją trwoni na intymnych medytacjach i umie zachować samokontrolę w nerwowych sytuacjach. To człowiek flegmatyczny, ciężko go zwieść pięknymi sloganami, ponieważ zawsze rozpatruje pożądane zyski i wszelki produkt musi mieć dla niego jakąś funkcję. Cechuje się słownością, zlecenie jest dla niego rzeczą niepodważalną, jego plany nie zawierają defektów, a zatem można doszkalać się od niego pragmatyczności oraz skuteczności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 09 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.