Panna, 08 września ☆ Panowie

Panna, 08 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej średniej, będziesz potrzebować dużo samokontroli, by nie zmitrężyć całego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś rutynową pracą.

miłość: z całą pewnością rozumiersz, czego oczekujesz w świecie emocji, zdobądź to, czego potrzebujesz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny pan panna urodzony dnia 8 września jest to osobnik nieśmiały, przesiedzenie burzy na dworze to dla niego autentycznie niemiłe przeżycie, ulubiony przez niego tryb aktywności cechuje rozwaga, pomimo tego że często umie bardzo dobrze odnajdywać się w zagadnieniach nienarzucających konieczności przesadnego kozaczenia. Bywa człowiekiem oficjalnym, przypomina bolid bez zderzaków, wydaje się być na zawsze zablokowany w niezmiennej metodzie zachowania, a zatem idealne rezultaty osiąga w matematycznych dziedzinach wiedzy wyzbytych efekciarskich ozdobników. To jednostka skrupulatna, zwraca uwagę na niezbyt ważne detale i częstokroć nie potrafi wychwycić meritum sprawy, dlatego niestety teoretyczne przemyślenia potrafią być dla niego ważniejsze niż rzeczywiste poszukiwanie rozwiązania. To osoba wrażliwa, bardziej ujmuje go czucie niźli myślenie, wzory i rachunki zniechęcają go, a więc wszechobecna mechanizacja często jest dla niego autentycznym utrapieniem. To osobnik lojalny, jest poważanym i rzetelnym podwładnym, ofiarność w małżeństwie jest dla niego rzeczą oczywistą, aczkolwiek częstokroć w tej spontanicznej życzliwości umie nie dopilnować osobistych potrzeb. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykazuje samodyscyplinę i konsekwencję, kłopoty nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. To osoba tradycjonalistyczna, uznaje przemiany za strategię unicestwiania porządnych mechanizmów, jego koledzy muszą myśleć identycznie jak on, zatem częstokroć wszczyna zaciekłe utarczki z własnymi dziećmi. To jednostka wytrwała, często bawi go łowienie ryb, umie wnikliwie wysłuchiwać czyichś gawęd i potrafi cierpliwie oczekiwać na stosowną chwilę.
Jest to człowiek sumienny, swoje misje odbiera serio, utrzymuje monotonny, jednakże produktywny rytm działalności, toteż winno się uczyć się od niego pragmatyczności oraz sprawności. Bywa uległy, częstokroć musi zajmować się realizacją lekceważonych przez siebie działań, ponieważ inne osoby często bierze za wyrocznie i zanadto łatwo ustępuje cudzym namowom. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje się pozorami, gdyż stara się wyłącznie o naprawdę przydatne sprawy i we własnych ocenach w każdym wypadku kieruje się zimnymi kalkulacjami. Jest to osobnik rozważny, to przezorny i posiadający duże aspiracje strateg, tworzy wymyślne projekty oraz prze ku bogactwu pomału, lecz metodycznie. Cechuje się zrównoważeniem, jest to urodzony funkcjonariusz, więc trwa niepodatny na ogólne zagonienie i męczy go współpraca z ludźmi pochopnymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 08 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.