Panna, 07 września ☆ Panowie

Panna, 07 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyśmienite samopoczucie, udaj się opanować świat.

zdrowie: to chwila całkiem niezgorszej wydolności, nie lękaj się walczyć o dzień jutrzejszy.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię niewłaściwy czas na zapoznawanie osób, najlepiej spędzić czas w mieszkaniu i poświęcić się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny pan panna, który urodził się w dniu 7 września, to jednostka formalna, kocha wymyślną społeczną etykietę, jest raczej oficjalny mimo że w każdym wypadku również bardzo uprzejmy, toteż nie jest lubianym aktywistą. To człowiek szczery, potrafi być autentycznym przyjacielem dostępnym w kłopotach, jest niezmiernie szanowany przez towarzyszy, aczkolwiek często w tej wrodzonej przyjazności umie zaniedbać swoje potrzeby. Bywa osobą strachliwą, nie znosi znajdowania się w ciemności, ulubiony przez niego rodzaj działań cechuje rozwaga, chociaż częstokroć wyrównuje to przemyślnością i kombinowaniem. To osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez nieefektywnych zrywów, przeszkody nie potrafią prędko go zrazić, jednak często brakuje mu polotu nieodzownego w naglących okolicznościach. Bywa jednostką emocjonalną, rozwiązań problemów szuka w czarach i w proroctwach, nie ma uznania dla czysto racjonalnej metodologii, więc współczesne otoczenie częstokroć nie odpowiada mu. To człowiek konserwatywny, uważa zmiany za taktykę zepsucia sprawdzonych obiektów, na wszelką innowację spogląda wrogo i sceptycznie, dlatego często niezmiennie upiera się przy już dawno zdezaktualizowanych strategiach i procedurach. Cechuje się cierpliwością, sprawdza się w roli uznanego wychowawcy, umie urzeczywistnić zadania niezwykle odstręczające dla innych osób i częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem. Często bywa skrupulatny, dowolną sprawę potrafi badać całymi dniami i nie dostrzega panoramy całości, dlatego niestety multiplikację wątpliwości częstokroć uznaje za bardziej znaczącą od poszukiwania odpowiedzi.
To jednostka uległa, pragnie poświęcać się spokojnym, niezwiązanym z odpowiedzialnością czynnościom, bowiem lęka się uczestniczyć w sporach z innymi i bez trudu pozwala się kierować. Jest to osobnik flegmatyczny, nie zwraca uwagi na fasady, ponieważ wartość ma dla niego zwłaszcza faktyczny zysk i każda rzecz musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Charakteryzuje się rzetelnością, nigdy nie odkłada zadań do wykonania, jego koncepcje nie kryją błędów, zatem warto uczyć się od niego pragmatyczności oraz skuteczności. Znamionuje się przezornością, to przewidujący i posiadający duże aspiracje zarządca, rozpatruje najrozmaitsze projekty wydarzeń i dąży ku bogactwu pomału, ale konsekwentnie. To osoba zrównoważona, jest to naturalny funkcjonariusz, a więc utrzymuje się nieczuły na publiczną krzątaninę i umie zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 07 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.