Panna, 06 września ☆ Panowie

Panna, 06 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny sztampowy dzionek, dołóz starań, aby go jakoś ożywić, nie zezwól by wygłupy horoskopu zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś w dość słabej formie, miej dla siebie wyrozumiałość i nie zabieraj za czasochłonne operacje.

miłość: prawie na pewno nadchodzi dołek w miłości, najsensowniej pozostać w swoim domostwie i zająć się bobby.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pan panna, który urodził się dnia 6 września, charakteryzuje się szczerością, potrafi być najlepszym przyjacielem użytecznym w problemach, jest bardzo ceniony przez towarzyszy, jednak częstokroć w tej immanentnej przyjazności umie nie dopilnować własnych interesów. Bywa emocjonalny, pokłada ufność w magii, nie docenia typowo logicznego postępowania, zatem przed komputerem często reaguje niczym pingwin na pustyni. Bywa drobiazgowy, gubi się w szczegółach i marnuje z tego powodu dzień za dniem, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie szukania strategii. Znamionuje się systematycznością, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi siłami, umie się odpowiednio inspirować, jednak słabo wytrzymuje szybko zmieniające się warunki. To osoba cierpliwa, potrafi uważnie oczekiwać na sposobną chwilę, częstokroć jest fenomenalnym opiekunem i często ekscytuje go wędkarstwo. Częstokroć bywa konwencjonalny, jego zachowanie jest często rutynowe, jako cząstka zbiorowości jest częstokroć solidny, chociaż zarazem niezbyt błyskotliwy, więc idealne wyniki uzyskuje w technologicznych dziedzinach pozbawionych krzykliwych fajerwerków. Jest to jednostka trwożliwa, nie lubi przebywania w mroku, lubiany przez niego styl aktywności cechuje przezorność, choć często jednakże podejmuje próby, by przeciwstawiać się tym właściwościom swojej natury. Jest to osobnik konserwatywny, uważa reformy za taktykę zepsucia dobrych obiektów, jego współpracownicy mają obowiązek myśleć identycznie jak on, a zatem częstokroć z uporem upiera się przy dawno już wycofanych z użycia rozwiązaniach i metodach.
Cechuje się uległością, ubóstwia poświęcać się kojącym, niezwiązanym z obciążeniem pracom, bo często zdecydowanie brakuje mu wiary w sukces i przemoc i zuchwałość umieją wymóc na nim modyfikację opinii. Jest to człowiek sumienny, zadanie jest dla niego sprawą nietykalną, zachowuje jednostajny, jednakże produktywny rytm działalności, toteż w długoterminowym podejściu z reguły przegania popędliwych wodzirejów. To osoba flegmatyczna, nie pociąga go kozaczenie, gdyż zawsze rozważa zakładane zarobki i w każdym wypadku stara się kreować długofalowe prognozy. To jednostka dalekowzroczna, wystrzega się pochopnych działań, z uwagą ogląda istniejące bazy danych i antycypacje oraz nie ufa koncepcjom napisanym niestarannie. Jest to człowiek spokojny, jest podobny do średniowiecznego eremity, a więc lubuje się w opieszałych, uspokajających zawodach i zwykle mozoli się sumiennie, ale we własnym tempie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 06 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.