Panna, 04 września ☆ Panowie

Panna, 04 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny tuzinkowy dzień w kalendarzu, postaraj się jakoś tchnąć w niego energię, nie gódź się by zrządzenia gwiazd zniweczyły twoje plany.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś typowej roboty.

miłość: przedstawiasz sobą personifikację namiętności, wysiłkiem swojej aktywności, potrafisz tworzyć kontruktywne relacje.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Mężczyzna panna, który urodził się dnia 4 września, jest to jednostka zachowawcza, pragnie posiadać jednoznaczną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałby własne duplikaty, więc częstokroć czuje się zagubiony we współczesnej, rzeczywistości. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez zbędnych zrywów, trudności nie umieją szybko go odstręczyć, jednak potrafi być nadto konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Jest to osobnik skrupulatny, dowolną sprawę umie roztrząsać całymi dniami i nie potrafi popatrzeć na sytuacje w szerszym kontekście, dlatego niestety często nie potrafi podjąć bezzwłocznych i stosownych do warunków aktywności. To człowiek strachliwy, przesiedzenie deszczu poza domem to dla niego autentycznie ciężkie doświadczenie, wybrany przez niego rodzaj działań znamionuje przezorność, pomimo tego że częstokroć umie bardzo dobrze odnajdywać się w zagadnieniach niepowodujących potrzeby zbytniego kozaczenia. Często bywa oficjalny, wygląda jak tramwaj bez resorów, wydaje się być na amen uwięziony w niezmiennej strategii zachowania, a zatem optymalne wyniki uzyskuje w technologicznych dziedzinach wiedzy wyzutych z bufońskich błyskotek. Cechuje się cierpliwością, upór dopomaga mu wychwycić powiązania niezauważalne dla normalnych osób, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym towarzyszem i w dawnych epokach umiałby być zakonnikiem piszącym starożytnych książkach. Znamionuje się szczerością, jest niezmiernie troskliwy względem swojego towarzysza życia, do miłości odnosi się niezwykle na serio, ale częstokroć w tej przyrodzonej grzeczności potrafi zaniedbać osobiste potrzeby. To osobnik empatyczny, ufa ezoteryce, nie poważa czysto rozumowej postawy, toteż jego życie jest gwałtowne i nieprzewidywalne.
Charakteryzuje się ostrożnością, stroni od nierozważnych aktywności, sporządza wymyślne projekty oraz nie darzy zaufaniem koncepcji sporządzonych w pośpiechu. Jest to jednostka powolna, nie interesuje go popisywanie się, ponieważ szczególnie ceni ergonomię i zawsze próbuje budować dalekosiężne prognozy. To osobnik opanowany, jest to urodzony biurokrata, zatem każdy czas z największą satysfakcją trwoni na prywatnych medytacjach i zazwyczaj wykonuje pracę sumiennie, jednakże we własnym rytmie. Jest to jednostka uległa, samodzielne dokonywanie decyzji może być dla niego bardzo nieprzyjemne, gdyż często znacząco nie wystarcza mu śmiałości i przesadnie bezproblemowo ustępuje cudzym presjom. Cechuje się rzetelnością, swoje obowiązki odbiera poważnie, jego pomysły nie mają dziur, a więc warto doszkalać się od niego efektywności oraz pragmatyczności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 04 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.