Panna, 02 września ☆ Panowie

Panna, 02 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym obszarze stanów niskich, uzbrój się w mnóstwo opanowania, aby mimo to działać możliwie rozsądnie.

zdrowie: kondycja Ci dzisiaj dopisuje, nie lękaj się okazać światu, na co cię stać.

miłość: przedstawiasz sobą personifikację namiętności, wysiłkiem swojej aktywności, możesz umacniać zdrowe związki.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna, który przyszedł na świat w dniu 2 września, często bywa sztywny, lubi wymyślny społeczny ceremoniał, częstokroć jest kulturalny, jednak również trochę rutynowy w zachowaniu, a więc jest to kapitalny animator. Bywa osobą nieśmiałą, spędzenie deszczu na świeżym powietrzu to dla niego naprawdę traumatyczne doznanie, preferowany przez niego sposób aktywności cechuje przezorność, choć próbuje zachowywać się rozsądnie i rzetelnie. Charakteryzuje się cierpliwością, umie cierpliwie wysłuchiwać ludzkich gawęd, spełnia się w roli wziętego wychowawcy i potrafi urzeczywistnić sprawy niezwykle zniechęcające dla pozostałych ludzi. Jest to jednostka zachowawcza, najbardziej ochoczo działa zawsze identycznie jak dawniej, na każdą nowinkę spogląda wrogo i z podejrzliwością, dlatego często czuje się zagubiony w dzisiejszym, życiu. Bywa osobnikiem skrupulatnym, postrzega budowlę niczym ogromny zestaw szczegółów i nie widzi całokształtu zza drobiazgów, dlatego niestety umie ugrząźć na cały dzień w pracy. To osoba szczera, jest niezmiernie kochający w stosunku do własnej drugiej połowy, do miłości odnosi się bardzo poważnie, jednakże nierzadko w swojej ofiarności sięga aż do bufonady. Częstokroć bywa wrażliwy, ufa czarnoksięstwu, nie współpracuje z domeną komputerów, toteż jego żywot jest zgiełkliwy i niesforny. Znamionuje się konsekwencją, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, przeszkody nie potrafią prędko go odstręczyć, jednak marnie daje sobie radę z dynamicznie przeistaczającymi się sytuacjami.
Jest to jednostka spokojna, niespiesznie przeprowadza ukochane rytuały, zatem umie właściwie uhonorować niespotykaną maestrię i zwykle mozoli się sumiennie, lecz we własnym tempie. Jest to osobnik przewidujący, to rozważny i wytrawny strateg, wnikliwie sprawdza dostępne statystyki i ekstrapolacje oraz nie wierzy projektom sporządzonym w pośpiechu. To jednostka słowna, jest niezwykle zawzięty i metodyczny, pracuje według skrupulatnie wypracowanego grafiku, a zatem w długim podejściu zazwyczaj wyprzedza narowistych czempionów. Często bywa posłuszny, osobiste decydowanie może być dla niego niezmiernie niepokojące, albowiem innych ludzi częstokroć uznaje za autorytety i przesadnie łatwo ulega cudzym sugestiom. Cechuje się flegmatycznością, nie osądza jedynie po wyglądzie, ponieważ decydująca jest dla niego faktyczna funkcjonalność i w każdym wypadku zachowuje się z rozmysłem oraz ostrożnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 02 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.