Panna, 18 września ☆ Panowie

Panna, 18 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej średniej, będziesz potrzebować dużo samokontroli, żeby nie stracić dzisiejszego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: zdrowie Ci dziś służy, ruszaj w świat walczyć o lepsze jutro.

miłość: przedstawiasz sobą uosobienie zmysłowości, jeśli choćby zapragniesz, jesteś w stanie zdobyć każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny pan panna, który przyszedł na świat w dniu 18 września, bywa człowiekiem strachliwym, przeczekanie burzy poza domem to dla niego naprawdę nieprzyjemne doświadczenie, wybrany przez niego tryb działań cechuje przezorność, choć próbuje jednakowoż wynajdywać rozmaite strategie przeskoczenia własnych mankamentów. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, prędzej przekonuje go przeczucie niźli rozum, nie docenia czysto logicznego podejścia, a więc przed notebookiem częstokroć zachowuje się niczym kot w wodzie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez niepotrzebnych sprintów, postępuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak często nie starcza mu inicjatywy niezbędnej w naglących sytuacjach. Bywa osobą sztywną, ubóstwia rozbudowany publiczny ceremoniał, jako składnik wspólnoty jest częstokroć godny zaufania, mimo że równocześnie niespecjalnie lotny, toteż najlepsze rezultaty otrzymuje w technicznych przedmiotach pozbawionych bufońskich ozdobników. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo ciepły w stosunku do swojego współtowarzysza, uczciwość w rodzinie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, aczkolwiek często w tej naturalnej uprzejmości umie nie zaspokoić osobistych potrzeb. Jest to jednostka cierpliwa, potrafi zyskać mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki, umie być wyrozumiałym i wrażliwym towarzyszem i częstokroć raduje go wędkowanie. Często bywa drobiazgowy, widzi konstrukcję jako ogromną kolekcję niuansów i częstokroć nie potrafi zobaczyć istoty problemu, dlatego niestety umie utknąć na cały rok w pracy. To człowiek tradycjonalistyczny, pragnie mieć jednoznaczny punkt widzenia względem wszelkich rzeczy, jego współpracownicy mają obowiązek myśleć identycznie jak on, więc często niezmiennie trwa przy od dawna wycofanych z użycia technikach i rozwiązaniach.
To osoba powolna, nie zaprząta go popisywanie się, bowiem najistotniejszy jest dla niego praktyczny pożytek i w każdym wypadku działa z rozmysłem oraz przezornie. To jednostka rozważna, to ostrożny i ambitny zarządca, sporządza wymyślne projekty i dąży do dostatku z wolna, lecz systematycznie. Bywa ustępliwy, częstokroć musi oddawać się realizowaniu nielubianych przez siebie zajęć, albowiem często znacząco brakuje mu pewności siebie i bez problemu daje się prowadzić. To osoba spokojna, leniwie odprawia umiłowane rytuały, zatem odczuwa pociąg do niespiesznych, kojących czynności i drażni go współdziałanie z ludźmi energicznymi. To osobnik odpowiedzialny, to bezdyskusyjny wzorzec tytana pracy, funkcjonuje wedle drobiazgowo przygotowanego grafiku, a zatem w długotrwałym ujęciu z reguły prześciga narwanych przodowników.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 18 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.