Panna, 17 września ☆ Panowie

Panna, 17 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w dolnym sektorze stanów średnich, będziesz potrzebować dużo siły woli, aby nie zmarnować dzisiejszego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj służy, nie bój się zabiegać o lepsze jutro.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, ponieważ niewykluczone, że czeka Cię marny czas w miłości.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna urodzony dnia 17 września jest to osobnik wytrwały, często jest idealnym nauczycielem, sprawdza się w zawodzie uznanego opiekuna i umie cierpliwie czekać na odpowiedni moment. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do mety, kłopoty nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak umie być nazbyt konwencjonalny w nieprzewidzianych sytuacjach. To osoba konserwatywna, najbardziej ochoczo działa w każdym wypadku tak samo jak wcześniej, jest przekonany o niezmiennej słuszności uprzednio wytworzonych punktów widzenia, więc częstokroć toczy intensywne utarczki z własnymi dziećmi. Bywa sztywny, pragnie posiadać przemyślaną odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć pytanie, wydaje się być na zawsze unieruchomiony w nieodmiennej technice funkcjonowania, zatem nie jest wziętym aktywistą. Jest to człowiek drobiazgowy, rozdrabnia się na drobiazgi i przepuszcza w ten sposób rok po roku, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i właściwych do warunków działań. Charakteryzuje się wiernością, umie być doskonałym przyjacielem dostępnym w zgryzotach, próbuje zachowywać się stosownie do swoich przekonań, ale jego immanentna sprawiedliwość potrafi powodować paroksyzmy antypatii. Lubi zachowywać się emocjonalnie, rozstrzygnięć problemów wygląda w urokach i w znakach, nie ufa matematycznej strategii likwidowania przeciwności, toteż teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. To jednostka strachliwa, wspinaczka wysokogórska nie jest rekreacją stosowną dla tej osoby, ulubiony przez niego tryb aktywności znamionuje dalekowzroczność, chociaż często nadrabia to planowaniem i przebiegłością.
Cechuje się uległością, częstokroć musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie prac, bowiem innych ludzi często postrzega za wyrocznie i skonfrontowany z czyjąś presją nie daje rady dopiąć swego. Jest to osobnik odpowiedzialny, jest bardzo zawzięty i metodyczny, postępuje podług drobiazgowo wypracowanego harmonogramu, a więc w długotrwałym kontekście na ogół dystansuje postrzelonych przodowników. Jest to jednostka spokojna, nie nuży go gorliwe realizowanie jednostajnych obowiązków, a zatem każde życie najchętniej trwoni na odosobnionych przemyśleniach i umie zachować opanowanie w stresujących okolicznościach. Jest to osoba powolna, nie zwraca uwagi na fasady, bo wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie rzeczywisty zysk i zawsze usiłuje kreować dalekowzroczne prognozy. Jest to człowiek ostrożny, to przezorny i odważny przywódca, tworzy wymyślne plany oraz nie wierzy konceptom wykonanym na kolanie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 17 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.