Panna, 15 września ☆ Panowie

Panna, 15 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden nijaki dzień, postaraj się go rozruszać, nie dopuść żeby wyroki losu unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj służy, ruszaj asertywnie przed siebie zabiegać o dzień jutrzejszy.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do najbliższej osoby, gdyż możliwe, że nastąpią tutaj nagłe trudności.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna, który urodził się w dniu 15 września, to osobnik konserwatywny, uznaje przemiany za sposób psucia porządnych rzeczy, na wszelką nowinkę zerka bez entuzjazmu i podejrzliwie, toteż częstokroć gubi się w teraźniejszym, życiu. Cechuje się cierpliwością, umie osiągnąć biegłość w sprawach narzucających konieczność długofalowej praktyki, potrafi być pobłażliwym i empatycznym partnerem i często cieszy go łowienie ryb. To osoba drobiazgowa, odbiera budowlę niczym ogromną gromadę szczegółów i nie umie spojrzeć na sytuacje z boku, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie szukania strategii. Częstokroć bywa sztywny, jego styl życia jest często stereotypowy, częstokroć jest pełny ogłady, lecz też nieco szablonowy w funkcjonowaniu, a więc najwspanialsze efekty osiąga w technologicznych przedmiotach wyzbytych krzykliwych ozdób. Jest to jednostka konsekwentna, potrafi doprowadzić swoje plany do szczęśliwego wykonania, trudności nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak niejednokrotnie nadmiernie przyzwyczaja się do przedtem stworzonych pomysłów. Jest to człowiek emocjonalny, łatwiej oddziałuje na niego czucie aniżeli rozum, nie polega na rachunkowym trybie usuwania kłopotów, a zatem jego żywot jest pełny wydarzeń i nieprzewidywalny. Jest to osobnik szczery, kompani są dla niego bardzo istotni, do związków odnosi się niezmiernie poważnie, jednakże nieraz w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do przesady. Bywa osobą nieśmiałą, sport ekstremalny nie jest rekreacją sposobną dla tego człowieka, jest strachliwy w towarzystwie nieznanych osób, pomimo tego że często jednakowoż dokłada starań, by zwalczać te własności swojego usposobienia.
Jest to jednostka rzetelna, ani trochę nie przeciąga zadań do zrealizowania, jego projekty nie mają błędów, więc w długoterminowym ujęciu z reguły dystansuje krewkich czempionów. Jest to osobnik przezorny, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, rozpatruje rozliczne scenariusze posunięć oraz mknie ku bogactwu mozolnie, ale metodycznie. Częstokroć bywa uległy, autonomiczne decydowanie może być dla niego niezwykle nieprzyjemne, albowiem często znacząco nie wystarcza mu asertywności i tupet i przemoc potrafią wymóc na nim zmianę opinii. Jest to osoba zrównoważona, pracuje leniwie oraz bez pośpiechu, zatem niezmiernie nie znosi być rozliczany z terminów i zazwyczaj wykonuje pracę rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Jest to jednostka powolna, nie ocenia jedynie po wyglądzie, bo nadrzędna jest dla niego praktyczna przydatność i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakąś funkcję.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 15 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.