Panna, 14 września ☆ Panowie

Panna, 14 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwykły dzień, dołóz starań, żeby go w jakiś sposób ożywić, nie gódź się by kaprysy gwiazd zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś w dość niezadowalającej kondycji, uważaj na siebie i nie zabieraj za pracochłonne projekty.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego potrzebujesz w sferze miłości, weź sobie to, czego pragniesz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzony w dniu 14 września znamionuje się wytrwałością, w minionych stuleciach potrafiłby być benedyktynem piszącym zakurzonych książkach, umie uważnie słuchać cudzych opowieści i potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla normalnych osób. Jest to człowiek skrupulatny, chce zrozumieć najbłahsze aspekty poznawanej dziedziny i nie umie popatrzeć na sytuacje z szerszej perspektywy, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie poszukiwania strategii. Jest to jednostka empatyczna, wierzy kabale, nie ufa matematycznemu sposobowi likwidowania przeszkód, toteż wszędobylska technologia często jest dla niego niezaprzeczalnym nieszczęściem. Częstokroć bywa formalny, pragnie posiadać zaplanowaną odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć zapytanie, oryginalność to dla niego niemal określenie błędnej postawy, a więc jest to kapitalny aktywista. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi środkami, umie się należycie motywować, jednak momentami nadmiernie obstaje za przedtem stworzonymi projektami. Charakteryzuje się wiernością, koledzy są dla niego niezwykle ważni, jest niezmiernie szanowany przez wspólników, ale często w tej naturalnej grzeczności potrafi nie dopilnować własnych interesów. To osobnik zachowawczy, uznaje przemiany za metodę destrukcji porządnych rzeczy, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałby własne repliki, więc częstokroć czuje się nie na miejscu we współczesnej, rzeczywistości. Bywa człowiekiem nieśmiałym, spędzenie burzy poza domem to dla niego naprawdę stresujące przeżycie, niezbyt pokłada ufność w słabo poznanych osobach, pomimo tego że często nadrabia to rozwagą i planowaniem.
To jednostka ostrożna, to przewidujący i wytrawny przywódca, cierpliwie bada posiadane antycypacje i bazy danych oraz mknie ku bogactwu z wolna, aczkolwiek metodycznie. Lubi zachowywać się powolnie, nie marnuje energii na po prostu zbędne kwestie, ponieważ zawsze rozważa spodziewane korzyści i wszelki obiekt musi mieć dla niego jakąś funkcję. To człowiek rzetelny, swoje obowiązki traktuje serio, utrzymuje równe, lecz efektywne tempo aktywności, zatem mimo pozornej opieszałości przeważnie wciela w życie swoje plany. Bywa ustępliwy, osobiste dokonywanie decyzji może być dla niego bardzo nieprzyjemne, bowiem obawia się brać udział w konfliktach z innymi i przemoc i arogancja umieją wymóc na nim rewizję punktu widzenia. To osobnik zrównoważony, nie męczy go pracowite realizowanie monotonnych zleceń, a zatem odczuwa pociąg do leniwych, uspokajających czynności i z reguły pracuje sumiennie, jednakże we własnym rytmie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 14 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.