Panna, 11 września ☆ Panowie

Panna, 11 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor będzie dosyć lichy, pilnuj się by nie zachowywać się agresywnie wobec innych ludzi.

zdrowie: przestrzegam, że dzisiaj twoja wydajność jest dalece licha, postaraj się stronić od niepotrzebnej mordęgi.

miłość: sądzę, że swojego partnera traktujesz jako coś nadto oklepanego, spróbuj zaintrygować w tej sprawie najbliższą osobę.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna urodzony w dniu 11 września jest to jednostka nieśmiała, przeczekanie deszczu pod gołym niebem to dla niego autentycznie stresująca przygoda, bywa bojaźliwy w towarzystwie innych osób, choć częstokroć potrafi wspaniale odnajdywać się w sprawach niepowodujących potrzeby przesadnego kozaczenia. Jest to człowiek zachowawczy, uważa przemiany za strategię unicestwiania porządnych rzeczy, na wszelką ciekawostkę popatruje bez entuzjazmu i sceptycznie, dlatego nie aprobuje dookoła siebie jakichkolwiek innowatorów. To osobnik cierpliwy, cierpliwość dopomaga mu wychwycić związki niedostrzegalne dla normalnych osób, umie być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem i często cieszy go łowienie ryb. To człowiek lojalny, kumple są dla niego niezwykle cenni, wierność w rodzinie jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, jednakże częstokroć w tej immanentnej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o swoje interesy. Często bywa pedantyczny, widzi budowlę niczym ogromną kolekcję szczegółów i częstokroć nie umie zauważyć meritum sytuacji, dlatego niestety potrafi pogrążyć się na cały rok w robocie. Jest to osobnik sztywny, lubuje się w rozbudowanej publicznej etykiecie, jest dość formalny mimo że zawsze też niezmiernie układny, więc nie jest wziętym społecznikiem. To jednostka zorganizowana, okazuje determinację i siłę charakteru, problemy nie umieją prędko go odstręczyć, jednak potrafi być nadto konwencjonalny w zaskakujących okolicznościach. To człowiek emocjonalny, darzy zaufaniem magię, nie współpracuje z kulturą urządzeń technicznych, toteż jego żywot jest niespokojny i nieokiełznany.
To osoba ostrożna, dokłada starań, by nie reagować bez zastanowienia, kreuje przemyślane harmonogramy oraz prze ku bogactwu wolno, aczkolwiek metodycznie. Lubi zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem wartość ma dla niego głównie faktyczna przydatność i próbuje funkcjonować wedle wytyczonych planów. To jednostka opanowana, nie męczy go obowiązkowe wykonywanie nieurozmaiconych zleceń, a zatem zostaje niepodatny na zbiorową gonitwę i przeważnie mozoli się odpowiedzialnie, ale we własnym tempie. To osobnik rzetelny, swoje powinności postrzega serio, utrzymuje monotonny, lecz produktywny rytm aktywności, a więc pomimo fałszywej opieszałości z reguły wciela w życie swoje projekty. Bywa człowiekiem ustępliwym, osobiste podejmowanie wyborów może być dla niego bardzo niepokojące, gdyż często zdecydowanie brakuje mu wiary w sukces i bezproblemowo daje się prowadzić.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 11 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.