Panna, 10 września ☆ Panowie

Panna, 10 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać korzystne samopoczucie, korzystaj z życia, trudno zgadnąć, kiedy spotkasz kolejny taki moment.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiejszego dnia twoja kondycja jest całkiem zła, postaraj się wykręcić się od niepotrzebnej pracy.

miłość: chyba swój związek odbierasz jako coś nadto jednoznaczego, osiągnięcie spełnienia wymaga w tej dziedzinie więcej oddania.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Mężczyzna panna, który przyszedł na świat dnia 10 września, znamionuje się wytrwałością, często bawi go łowienie ryb, nieustępliwość w dochodzeniu do celu częstokroć pozwala mu osiągnąć bogactwo i umie być pobłażliwym i otwartym kompanem. Często bywa skrupulatny, potyka się o niuanse i marnuje skutkiem tego czas, dlatego niestety powielanie dociekań częstokroć uważa za istotniejsze od szukania rozwiązań. Często bywa uczuciowy, ufa cudotwórstwu, nie wierzy arytmetycznemu trybowi rozwiązywania przeciwności, a więc przed monitorem częstokroć zachowuje się jak pingwin na pustyni. Bywa człowiekiem lękliwym, przesiedzenie deszczu na świeżym powietrzu to dla niego naprawdę stresujące doświadczenie, niespecjalnie pokłada ufność w kiepsko poznanych osobach, pomimo tego że często wyrównuje to przemyślnością i planowaniem. To osobnik zachowawczy, unika wszelkich ekstrawagancji i reform, na każdą nowinkę zerka niechętnie i z obawami, więc nie akceptuje wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Bywa konwencjonalny, jego zachowanie jest częstokroć sztampowe, zdaje się być na amen zablokowany w niezmiennym sposobie działania, toteż jest to najlepszy animator. Jest to jednostka szczera, koledzy są dla niego niezwykle istotni, usiłuje działać adekwatnie do swoich poglądów, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej lojalności dociera aż do braku powagi. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje upór i uporządkowanie, pracuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak momentami nadmiernie przywiązuje się do już stworzonych projektów.
Cechuje się przezornością, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, wnikliwie przepatruje posiadane prognozy i dane statystyczne oraz mknie ku dostatkowi mozolnie, lecz systematycznie. To człowiek flegmatyczny, nie trwoni wysiłków na całkowicie zbędne kwestie, bo decydujący jest dla niego praktyczny pożytek i w osobistych ocenach w każdym wypadku kieruje się chłodnymi obliczeniami. Bywa posłuszny, samodzielne dokonywanie decyzji może być dla niego niezmiernie denerwujące, ponieważ boi się angażować się w spory z innymi i zanadto łatwo podporządkowuje się cudzym naciskom. Jest to osobnik zrównoważony, nie nuży go pracowite wykonywanie powtarzalnych obowiązków, a zatem bardzo nie cierpi być nadzorowany i drażni go kooperacja z osobami dynamicznymi. Charakteryzuje się sumiennością, zlecenie jest dla niego rzeczą nietykalną, postępuje podług drobiazgowo wykonanego scenariusza, zatem w długotrwałym podejściu przeważnie przegania postrzelonych wodzirejów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 10 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.