Panna, 31 sierpnia ☆ Panowie

Panna, 31 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć doskonałe samopoczucie, udaj się zdobywać ziemię.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja forma jest niezwykle niezadowalająca, dołóż starań, by trzymać na dystans od zbędnej harówki.

miłość: niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w związku, twoje marzenia obecnie mogą się zrealizować.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczny pan panna urodzony w dniu 31 sierpnia charakteryzuje się systematycznością, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi siłami, umie się dobrze motywować, jednak momentami zbyt upiera się przy wcześniej wymyślonych pomysłach. Znamionuje się lojalnością, potrafi być najlepszym kompanem pomocnym w trudnościach, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, ale nierzadko w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonady. To osoba konserwatywna, z największą satysfakcją postępuje w każdym wypadku tak samo jak uprzednio, jest przekonany o nieodmiennej słuszności poprzednio wytworzonych punktów widzenia, a zatem częstokroć z uporem obstaje przy już dawno wycofanych z użycia rozwiązaniach i strategiach. Cechuje się cierpliwością, upór pomaga mu wychwycić powiązania niewidoczne dla normalnych ludzi, na uczelni często osiąga wybitne stopnie i umie bacznie zagłębiać się w cudze opowieści. Bywa jednostką konwencjonalną, jego postępowanie jest częstokroć schematyczne, oryginalność to dla niego prawie że synonim błędnego zachowania, toteż nie jest wziętym aktywistą. Często bywa bojaźliwy, nienawidzi znajdowania się w ciemności, jest trwożliwy w towarzystwie nieznajomych osób, mimo że częstokroć wyrównuje to sprytem i planowaniem. Często bywa drobiazgowy, pragnie poznać najmniejsze detale analizowanego zagadnienia i marnuje skutkiem tego dzień za dniem, dlatego niestety multiplikację pytań częstokroć uznaje za bardziej znaczącą od szukania odpowiedzi. Bywa osobnikiem uczuciowym, wyjść z problemów szuka w zabiegach magicznych i we wróżbach, nie darzy zaufaniem matematycznego trybu pozbywania się przeszkód, więc nagminnie obecna industrializacja często oznacza dla niego autentyczne utrapienie.
Lubi zachowywać się powolnie, nie trwoni energii na zwyczajnie zbędne kwestie, bowiem najistotniejsza jest dla niego realna funkcjonalność i zawsze zachowuje się celowo oraz przezornie. To jednostka dalekowzroczna, unika lekkomyślnych działań, z uwagą analizuje posiadane predykcje i dane statystyczne oraz pędzi ku sukcesowi powoli, jednakże systematycznie. Znamionuje się słownością, zupełnie nie odkłada spraw do zrealizowania, jego koncepcje nie posiadają skaz, a więc w długoterminowym podejściu przeważnie dystansuje postrzelonych wodzirejów. Charakteryzuje się spokojem, leniwie wykonuje ulubione ceremonie, zatem niezmiernie nie znosi być poganiany i drażni go współdziałanie z ludźmi pospiesznymi. To jednostka posłuszna, z reguły wygląda wodza i mistrza, gdyż inne osoby częstokroć bierze za wyrocznie i zbytnio swobodnie ulega czyimś naciskom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 31 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.