Panna, 30 sierpnia ☆ Panowie

Panna, 30 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć nadzwyczajne samopoczucie, idź zdobywać ziemię.

zdrowie: z żalem potrzeba uprzedzić, iż dziś twoja witalność jest całkiem niezadowalająca, to niewskazany czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: najpewniej przyszedł dołek w miłości, najlepiej zostać w swoim lokum i oddawać się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pan panna, który urodził się w dniu 30 sierpnia, to osobnik tradycjonalistyczny, najbardziej ochoczo działa w każdym wypadku tak samo jak poprzednio, jego ludzie muszą postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, dlatego często czuje się zagubiony w teraźniejszej, rzeczywistości. Częstokroć bywa konwencjonalny, jego styl życia jest często stereotypowy, jest dość formalny mimo że zawsze także niezwykle taktowny, a zatem jest to doskonały mistrz ceremonii. To jednostka cierpliwa, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym partnerem, w dawnych stuleciach umiałby być kopistą piszącym zdobionych tomach i potrafi wykonać zadania bardzo odstręczające dla innych osób. To osobnik lojalny, kompani są dla niego niezmiernie ważni, do związków odnosi się niezwykle poważnie, jednakże niejednokrotnie w swojej wierności posuwa się aż do braku powagi. To człowiek konsekwentny, metodycznie prze do celu, trudności nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak potrafi być nadmiernie oficjalny w nieznanych okolicznościach. Jest to osoba empatyczna, nie unika poetyckich wzruszeń, nie wierzy matematycznemu trybowi pozbywania się problemów, a więc współczesne otoczenie częstokroć nie podoba się mu. To jednostka strachliwa, sport ekstremalny nie jest rozrywką odpowiednią dla tego człowieka, ulubiony przez niego charakter działań znamionuje dalekowzroczność, pomimo tego że często umie doskonale sprawdzać się w dziedzinach nienarzucających konieczności zbędnego kozaczenia. Jest to jednostka pedantyczna, zwraca uwagę na niezbyt istotne drobiazgi i nie widzi ogółu spoza detali, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niego istotniejsze niż realne wyszukiwanie strategii.
Charakteryzuje się przezornością, to przewidujący i wytrawny zarządca, bierze pod uwagę przeróżne plany wydarzeń oraz pędzi ku dostatkowi wolno, aczkolwiek systematycznie. Jest to osoba odpowiedzialna, swoje misje odbiera serio, zachowuje monotonne, lecz efektywne tempo działalności, zatem powinno się uczyć się od niego sprawności i pragmatyczności. Cechuje się flegmatycznością, nie przepuszcza środków na kompletnie niepotrzebne rzeczy, ponieważ w szczególności ceni funkcjonalność i we własnych rozstrzygnięciach w każdym wypadku kieruje się zimnymi kalkulacjami. Jest to osobnik zrównoważony, wykonuje pracę niespiesznie oraz z rozwagą, toteż lubuje się w leniwych, relaksujących zawodach i przeważnie mozoli się sumiennie, ale w swoim rytmie. To osoba posłuszna, na ogół wygląda mentora i szefa, bo lęka się wdawać się w konflikty z innymi i zbytnio swobodnie poddaje się cudzym namowom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 30 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.