Panna, 29 sierpnia ☆ Panowie

Panna, 29 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w dolnym obszarze stanów średnich, potrzebujesz dużo siły woli, by mimo to funcjonować w miarę rozsądnie.

zdrowie: obawiam się, że twoja sprawność jest absolutnie niezadowalająca, dołóż starań, by stronić od nadmiernej harówki.

miłość: następny przeciętny dzień w kalendarzu w życiu emocjonalnym, spróbuj zaskoczyć w tej kwestii partnera.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna, który przyszedł na świat w dniu 29 sierpnia, częstokroć bywa skrupulatny, gubi się w detalach i nie widzi struktury spoza szczegółów, dlatego niestety filozoficzne przemyślenia potrafią być dla niego bardziej znaczące niż faktyczne poszukiwanie sposobu działania. To osobnik empatyczny, nie lęka się emocjonalnych porywów, nie przepada za cywilizacją naukową, a więc współczesne życie często nie odpowiada mu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak marnie znosi gwałtownie przeistaczające się sytuacje. Cechuje się cierpliwością, upór w dążeniu do celu częstokroć pozwala mu uzyskać sukces, umie cierpliwie przysłuchiwać się ludzkim gawędom i w minionych stuleciach potrafiłby być zakonnikiem kaligrafującym zdobionych woluminach. To człowiek zachowawczy, ubóstwia mieć jednoznaczną opinię w stosunku do wszelkich spraw, w swoich pociechach najchętniej postrzegałby własne repliki, więc często czuje się zagubiony w teraźniejszej, rzeczywistości. Bywa formalny, kocha złożoną towarzyską etykietę, częstokroć jest kulturalny, ale również trochę sztampowy w funkcjonowaniu, toteż jest to kapitalny koordynator. Jest to jednostka szczera, towarzysze są dla niego niezmiernie ważni, stara się zachowywać się stosownie do swoich poglądów, jednakże jego spontaniczna sprawiedliwość umie być przyczyną paroksyzmów antypatii. Bywa lękliwy, nie cierpi przebywania w ciemnościach, wybrany przez niego rodzaj aktywności charakteryzuje dalekowzroczność, pomimo tego że usiłuje działać racjonalnie i sumiennie.
Bywa osobą ustępliwą, przeważnie szuka opiekuna i szefa, bo często mocno nie wystarcza mu wiary w sukces i przemoc i śmiałość potrafią wymóc na nim modyfikację stanowiska. Jest to osobnik opanowany, przypomina średniowiecznego mistyka, zatem odczuwa pociąg do leniwych, relaksujących zajęć i z reguły pracuje rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Jest to człowiek ostrożny, wystrzega się nieroztropnych działań, sporządza skomplikowane projekty oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, lecz systematycznie. Lubi zachowywać się powolnie, nie traci wysiłków na zwyczajnie niepotrzebne kwestie, ponieważ w każdym wypadku rozważa zakładane profity i próbuje funkcjonować podług wytyczonych harmonogramów. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, swoje obowiązki odbiera na serio, utrzymuje jednolite, jednak efektywne tempo działalności, a zatem w długoterminowym podejściu na ogół prześciga narwanych pionierów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 29 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.