Panna, 28 sierpnia ☆ Panowie

Panna, 28 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wzbija się pod niebo, ruszaj do ataku.

zdrowie: ze smutkiem trzeba zawiadomić, iż twoja kondycja jest zupełnie niezadowalająca, to zły dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w miłości, weź sobie sprawy których pożądasz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczny pan panna urodzony dnia 28 sierpnia cechuje się szczerością, potrafi być autentycznym przyjacielem lojalnym w zgryzotach, jest niezwykle chwalony przez kumpli, aczkolwiek jego naturalna prawość umie być przyczyną wybuchów niechęci. Bywa oficjalny, jego sposób bycia jest często stereotypowy, jako składnik zbiorowości jest częstokroć wiarygodny, mimo że przy tym niezbyt błyskotliwy, dlatego nie jest uznaną duszą towarzystwa. Bywa emocjonalny, pokłada ufność w ezoteryce, nie wierzy uczonemu trybowi rozwiązywania przeciwności, zatem jego żywot jest zgiełkliwy i nieuładzony. Często bywa nieśmiały, przesiedzenie nawałnicy na dworze to dla niego naprawdę niemiłe doświadczenie, niespecjalnie darzy zaufaniem słabo zapoznane osoby, choć częstokroć potrafi świetnie realizować się w zagadnieniach niepowodujących potrzeby przesadnego popisywania się. Znamionuje się wytrwałością, często raduje go wędkowanie, umie urzeczywistnić zadania niezmiernie odstręczające dla innych ludzi i potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kompanem. To osobnik zdyscyplinowany, ukazuje zdyscyplinowanie i konsekwencję, pracuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak umie być zbyt formalny w zaskakujących sytuacjach. Bywa pedantyczny, interesuje się mało istotnymi szczegółami i nie potrafi spojrzeć na sprawy z dystansu, dlatego niestety częstokroć nie potrafi rozpocząć natychmiastowych i dopasowanych do warunków aktywności. Jest to jednostka konserwatywna, unika niespodziewanych udziwniań i reorganizacji, jego koledzy mają osądzać rzeczywistość tak samo jak on, a więc często gubi się we współczesnym, życiu.
Lubi zachowywać się powolnie, ciężko go omotać ładnymi frazami, gdyż troszczy się jedynie o autentycznie praktyczne rzeczy i we własnych ocenach w każdym wypadku kieruje się wyrachowanymi obliczeniami. To osobnik odpowiedzialny, obowiązek jest dla niego sprawą nietykalną, jego koncepcje nie posiadają dziur, a zatem w długim ujęciu zazwyczaj dystansuje popędliwych wodzirejów. Bywa osobą ustępliwą, zwykle szuka nauczyciela i wodza, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć postrzega za znawców i nie umie bronić przed innymi swoich poglądów. Jest to człowiek rozważny, stroni od nieostrożnych działań, z uwagą bada istniejące statystyki i ekstrapolacje oraz dąży ku bogactwu mozolnie, lecz metodycznie. Jest to jednostka zrównoważona, nie nuży go obowiązkowa realizacja nudnych zleceń, toteż cały czas z największą przyjemnością spędza na samotnych rozważaniach i przeważnie mozoli się rzetelnie, ale we własnym tempie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 28 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.