Panna, 24 sierpnia ☆ Panowie

Panna, 24 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć korzystny humor, korzystaj z życia, nie wiadomo, kiedy spotkasz następny równie dobry okres.

zdrowie: kondycja Ci dziś dopisuje, ruszaj odważnie przed siebie zademonstrować światu, na co cię stać.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, gdyż jest duża szansa, że czeka Cię kiepski moment w związku.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna, który przyszedł na świat dnia 24 sierpnia, to jednostka zdyscyplinowana, umie racjonalnie wykorzystywać swoje siły, trudności nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Bywa sztywny, wykazuje podobieństwo do lokomotywy bez hamulców, jako cząstka społeczeństwa jest częstokroć solidny, choć jednocześnie niezbyt sprytny, dlatego idealne efekty osiąga w technicznych dziedzinach pozbawionych kuglarskich ozdób. Bywa osobnikiem drobiazgowym, jakąkolwiek rzecz umie badać do głębi i często nie potrafi wychwycić meritum sytuacji, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć natychmiastowych i adekwatnych do warunków działań. Jest to człowiek wrażliwy, nie boi się uczuciowych ekscytacji, nie ceni świata matematycznego, a zatem wszechobecna technologia często jest dla niego autentyczną zmorą. Bywa nieśmiały, spędzenie deszczu pod gołym niebem to dla niego autentycznie niemiłe przeżycie, niespecjalnie pokłada ufność w słabo poznanych osobach, pomimo tego że częstokroć umie wspaniale spełniać się w sprawach niewymagających zbyt wielkiego popisywania się. To jednostka konserwatywna, uważa reformy za metodę zepsucia dobrych mechanizmów, na każdą ciekawostkę zerka zawistnie i nieufnie, toteż często zaczyna intensywne utarczki z własnymi pociechami. Jest to osobnik szczery, jest niezmiernie ciepły względem swojego współtowarzysza, ofiarność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą oczywistą, jednakże jego spontaniczny legalizm potrafi skutkować wybuchami awersji. Znamionuje się wytrwałością, umie umiejętnie oczekiwać na właściwy moment, potrafi być wielkodusznym i empatycznym partnerem i na studiach częstokroć uzyskuje imponujące stopnie.
Jest to człowiek rzetelny, to chodzący przykład tytana pracy, jego koncepcje nie zawierają defektów, zatem można doszkalać się od niego ergonomii oraz efektywności. To osoba powolna, nie zwraca uwagi na pozory, bo w każdym wypadku analizuje spodziewane profity i w osobistych ocenach zawsze rządzi się zimnymi rachunkami. Cechuje się uległością, przeważnie wypatruje guru i przywódcy, gdyż inne jednostki często bierze za znawców i arogancja i przemoc umieją wymusić na nim odmianę opinii. Charakteryzuje się zrównoważeniem, nie nudzi go gorliwa realizacja monotonnych obowiązków, a więc potrafi właściwie uhonorować kunsztowny kunszt i denerwuje go kooperacja z ludźmi dynamicznymi. Znamionuje się dalekowzrocznością, stroni od niefrasobliwych aktywności, skrupulatnie organizuje najmniejsze ruchy oraz nie ufa projektom stworzonym byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 24 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.