Lew, 09 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 09 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe podejście do życia, idź do ofensywy.

zdrowie: twoja forma jest dosyć licha, uważaj na siebie i nie rzucaj na skomplikowane operacje.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł kiepski moment na zawieranie nieznanych związków, najbezpieczniej wydaje się przebywać w swoim domostwie i poświęcać się porządkom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew urodzony dnia 9 sierpnia jest to osoba agresywna, realizuje ryzykowne projekty, gwałtownie atakuje piętrzące się na drodze ograniczenia i ochoczo wszczyna zwady. Charakteryzuje się lojalnością, jest niezwykle opiekuńczy dla własnego partnera, szczerość w rodzinie jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz jego immanentna prawość potrafi być przyczyną wybuchów awersji. Bywa egoistyczny, powiązania interpersonalne znaczą dla niego uzyskiwanie zysków i do swoich współpracowników posiada nastawienie czysto wyrachowane. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do finału, trudności nie umieją szybko go zniechęcić, jednak nierzadko przesadnie obstaje za poprzednio wymyślonymi koncepcjami. To człowiek przebojowy, ma niespożyte zapasy energii i nie potrafi siąść w jednym miejscu. To osobnik apodyktyczny, zachowuje się niby zabijaka i zwracanie się do jego rozsądku częstokroć nie daje rezultatu, a więc często natyka się na bierną opozycję względem swoich aktywności. To jednostka ciekawa, chce dowiedzieć się więcej niźli inne umysły, zatem jest wzorowym uczniem w dziedzinach pomijanych poprzez pozostałych ludzi oraz otrzymuje świetne oceny w wybranych dziedzinach wiedzy. To osoba prostolinijna, umie z marszu zostać przyjacielem, bardzo lubi uczciwość, aczkolwiek częstokroć nie wystarcza mu wyczucia. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest głównym artystą wszelkiego wydarzenia, jego zwykłe poruszenia mają wygląd egzotycznego pokazu artystycznego, ale potrafi również irytować opowiadaniem bezustannie o jakiejś kwestii.
To jednostka pogodna, oczekuje od świata oryginalnych, niesamowitych przygód, lęk przed uczynieniem błędu nie powstrzymuje go, toteż doskonale radzi sobie w zadaniach wypełnionych ryzykiem. To osobnik nieustraszony, nie trwożą go jakiekolwiek przeszkody, albowiem dobrze radzi sobie ze stresem i okazuje opanowanie nie zważając na okoliczności. To człowiek pobudliwy, ucieleśnia sobą całkiem irracjonalną myśl, iż życie pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszym wyborem i nie winno się zbytnio przeholowywać z nieprzerwaną samodyscypliną. To osoba szybka, ukazuje właściwe podejście mniej rzutkim od siebie, ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie obrane kierunki i zwykle inicjuje pracę błyskawicznie i bez zwlekania. To osobnik silny, rewelacyjnie rozumie swoje oczekiwania, w razie potrzeby zdecydowanie i konkretnie dowodzi swoich sądów oraz radośnie reaguje na wszelkie pomyślne innowacje w rzeczywistości. To jednostka nietolerancyjna, zmaga się z każdym sądzącym odmiennie, dowolną niezgodność opinii uważa za agresję, dlatego w krótkim czasie zraża do siebie normalnych ludzi. Jest to osobnik samodzielny, autentycznie przepada za totalną autonomią decyzji, a zatem absurdem jest zakładanie, że usłucha wydanych mu poleceń. Jest to osoba kompromisowa, nie lęka się zagadnień nowych i rozbieżnych od przedtem doświadczonych i nie kręci go nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, więc bywa organizatorem charytatywnym walczącym o wolność ludzi wykluczonych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 09 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.