Lew, 04 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 04 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać specjalnie rewelacyjnego stanu psychicznego, postaraj się zafundować sobie jakąś fraję.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niespecjalnie, weź się do jakieś średnio wymagającej pracy.

miłość: twój urok rozkwita, twoje życzenia teraz mają szansę się spełnić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Mężczyzna lew urodzony dnia 4 sierpnia jest to osoba przebojowa, ubóstwia powoływać do życia nowatorskie projekty, emanuje wewnętrznym żarem i jest niezmiernie efektywny w pracy. Jest to człowiek agresywny, choćby astronomiczne ograniczenia nie umieją go powstrzymać, urzeczywistnia ambitne przedsięwzięcia i ochoczo zaczyna zwady. To jednostka bezpośrednia, jest popularny w towarzystwie, niezwykle ceni szczerość, ale jednocześnie nie umie być delikatny. Jest to osobnik wścibski, chce przeniknąć więcej niźli inne umysły, zatem jest szkolnym orłem w dziedzinach omijanych przez pozostałych ludzi oraz sprawdza się w zajęciach wiążących się z ciekawskością. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem najrozmaitszych pomysłów, jego proste czynności jawią się wykwintnym popisem, aczkolwiek potrafi także nudzić ględzeniem ciurkiem o jednej rzeczy. Charakteryzuje się lojalnością, towarzysze są dla niego bardzo ważni, zaangażowanie w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą niezaprzeczalną, lecz niekiedy w swojej wierności sięga aż do braku powagi. Bywa egocentryczny, umie być skutecznym kombinatorem, niechętnie ofiarowuje coś innym osobom i pozostali ludzie mają obowiązek rozplątywać jego kłopoty. Bywa apodyktyczny, nienawidzi podważania własnych decyzji i nie martwi się osądem swojego postępowania, więc częstokroć przeistacza się w wyalienowanego i nielubianego tyrana. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje zdyscyplinowanie i konsekwencję, potrafi się prawidłowo motywować, jednak często brakuje mu elastyczności wskazanej w niespodziewanych sytuacjach.
Cechuje się pogodą, mocno wierzy w swoje szczęście, ekscytują go nieznane doświadczenia i wyzwania, toteż nie traci pogody ducha nawet w zawiłych warunkach. Znamionuje się samodzielnością, nie lubi jakichkolwiek zakazów i norm, dlatego szaleństwem jest przewidywanie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. Bywa jednostką ksenofobiczną, uwielbia strofować osoby wokół, każdą różnicę stanowiska uważa za agresję, a więc umie porozumieć się tylko z pokrewnym do niego fanatykiem. To człowiek stanowczy, wspaniale zna swoje oczekiwania, gorliwie wdraża w czyn potężne innowacje i przewroty oraz nie pozwala się zbić z tropu. To jednostka żywiołowa, prezentuje właściwy kierunek powolniejszym od siebie i pragnie postrzegać przed sobą dokładnie ustalone cele. To osobnik tolerancyjny, nie niepokoją odmienne zamiłowania i osób różnych i niekonwencjonalnych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, a zatem próbuje stronić od nawiedzonych pomyleńców zaaferowanych propagowaniem najsłuszniejszych ideologii. Jest to jednostka śmiała, niezwykle rzadko lęka się nietypowych przeszkód, bowiem rewelacyjnie daje sobie radę ze stresem i okazuje wielką samokontrolę. Jest to człowiek pobudliwy, stanowi żywy dowód, że bezustanna, ociupinę pomylona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i częstokroć nasze spontaniczne reakcje wykazują najwyższą skuteczność.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 04 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.