Lew, 23 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 23 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne wiele siły woli, aby mimo to pracować w miarę sensownie.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś dopisuje, nie lękaj się okazać innym, na co cię stać.

miłość: buzuje w tobie żar uczuć, wkładem swojej aktywności, możesz uzyskać wszystko.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew, który urodził się dnia 23 sierpnia, to osobnik lojalny, kumple są dla niego bardzo ważni, do związków podchodzi niezmiernie serio, ale często w tej przyrodzonej uprzejmości umie nie zaspokoić swoich interesów. Bywa osobą błyskotliwą, lubi znajdować się wśród przyjaciół, niezwykle uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz częstokroć ma również nadto wybujałe przeświadczenie o sobie. To człowiek władczy, nienawidzi kwestionowania własnych koncepcji i odwoływanie się do jego rozwagi często nie daje rezultatu, toteż częstokroć przemienia się w osamotnionego i wyalienowanego despotę. Jest to jednostka kłótliwa, jest straszny względem nieprzyjaciół, zdecydowanie walczy z przeciwnościami i gwałtownie atakuje pojawiające się przed sobą szlabany. Bywa egoistyczny, potrafi beznamiętnie wykorzystywać inne osoby i jedynie jego osobiste kłopoty są istotne. To osobnik naturalny, umie momentalnie zaprzyjaźnić się, nie cierpi mówić nie wprost, aczkolwiek często drażni swoją postawą kolegów. Jest to człowiek przebojowy, pragnie żyć w nieprzerwanym ruchu i ubóstwia powoływać do życia oryginalne projekty. Jest to osoba dociekliwa, rzeczywistość jest dla niego rozległą biblioteką, a zatem w każdym wypadku dokłada starań, by spojrzeć za krawędź świata oraz osiąga doskonałe lokaty w ulubionych dziedzinach wiedzy. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje samodyscyplinę i wytrwałość, problemy nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości potrzebnej w nagłych okolicznościach.
Bywa ksenofobiczny, życzy sobie ścisłego wykonywania swoich poleceń, dowolną niezgodność opinii uważa za napaść, a więc często zaczyna konfrontacje ze znajomymi. To jednostka gwałtowna, uwielbia widzieć przed sobą starannie wytyczone cele, częstokroć jest napędem całego kolektywu pracowniczego i na ogół inicjuje pracę natychmiast i bez ociągania. Jest to człowiek pobudliwy, personifikuje sobą zupełnie absurdalną ideę, że egzystencja pod presją terminarza nie jest optymalnym pomysłem i często nasze spontaniczne zachowania wykazują najwyższą sprawność. Jest to osobnik samodzielny, czuje niechęć do wdrażania odgórnych zarządzeń, więc szaleństwem jest zakładanie, iż usłucha zaordynowanych mu pouczeń. Lubi zachowywać się stanowczo, podąża do finału bez niepotrzebnych wątpliwości, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych inicjatyw dla tymczasowego i pozornego udogodnienia. Cechuje się pogodą, niezachwianie wierzy w swoje szczęście, lęk przed uczynieniem pomyłki nie przytłacza go, dlatego ochoczo bierze się za badanie niepoznanych poprzednio terytoriów. Charakteryzuje się męstwem, umie wykonać sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż potrafi pokonać własny przestrach i jawi się innym ludziom nieugiętą opoką. To człowiek kompromisowy, dysponuje bardzo otwartą i wszechstronną psychiką i cieszy go różność życia i współpracowników, zatem nie aprobuje u współtowarzyszy tylko nieposiadania szacunku dla innych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 23 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.