Lew, 22 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 22 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny trywialny dzionek, dołóz starań, żeby go jakoś ocieplić, nie zezwól żeby fanaberie horoskopu zniweczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: uprzedzam, że dziś twoja forma jest mocno marna, to jest niedobry dzień do dużego wysiłku.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, gdyż przypuszczalnie nastąpią w tej kwestii pewne kłopoty.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczny pan lew urodzony dnia 22 sierpnia jest to jednostka aktywna, nie umie usiedzieć na miejscu i ubóstwia znajdować się w permanentnym pędzie. To osoba ciekawa, wypełnia go żądza mądrości, toteż bywa wzorowym uczniem w dziedzinach pomijanych poprzez innych ludzi oraz ochoczo uczy się różnych zagadnień. To osobnik szczery, przyjaciele są dla niego bardzo istotni, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, ale częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi zaniedbać własne interesy. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do celów umie dążyć chociażby przez cudzą niedolę, tylko jego prywatne kłopoty są znaczące i związki interpersonalne oznaczają dla niego zdobywanie zarobków. To osoba bezpośrednia, łatwo zawiera kontakty, pragnie wypowiadać się prosto z mostu, jednak jednocześnie nie umie być subtelny. Często bywa autokratyczny, uznaje się za jednostkę kompetentną w każdej sprawie i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jego stanowiska, dlatego jest wyalienowany w swoim otoczeniu. Bywa napastliwy, z marszu szturmuje stojące na drodze przeciwności, chętnie wchodzi w kłótnie i wciela w życie oryginalne zamierzenia. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest centralnym artystą wszelkiej zabawy, lubi ujmować swoich widzów, lecz częstokroć niestety nie potrafi uciszyć się w sposobnym czasie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje plany do zyskownego końca, trudności nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak nieraz zbytnio przywiązuje się do poprzednio stworzonych koncepcji.
To jednostka śmiała, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych przeszkód, gdyż bardzo dobrze radzi sobie z niepokojem i ukazuje wielkie opanowanie. Znamionuje się kompromisowością, nie stroni od rzeczy awangardowych i różniących się od uprzednio zgłębionych i bez problemu zmienia istniejące przekonania w konfrontacji ze świeżymi doświadczeniami, więc nie toleruje u partnerów wyłącznie niedostatku poszanowania innych. Jest to osoba żywiołowa, pokazuje słuszne podejście powolniejszym od siebie, drażni go potrzeba czekania na czyjeś decyzje i natychmiast dopasowuje się do wymogów sytuacji. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, lubi wychowywać osoby wokół, jego kompani mają oceniać wszystko dokładnie jak on, a zatem często zaczyna waśnie ze znajomymi. Charakteryzuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na bazie osobistych przemyśleń, a więc szaleństwem jest sądzenie, iż usłucha kogoś bez potyczki. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wyraźnie i precyzyjnie uzewnętrznia swoje pragnienia, entuzjastycznie wdraża w czyn potężne przełomy i przemiany oraz radośnie odbiera wszelkie pozytywne reformy w rzeczywistości. Cechuje się wesołością, w każdym wypadku zerka z nadzieją przed siebie, lęk przed uczynieniem błędu nie unieruchamia go, zatem rewelacyjnie spełnia się w zadaniach wypełnionych ryzykiem. To osobnik porywczy, wskazuje dobitnie całej planecie, że bezustanna, nieco wariacka jazda na oślep też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i można sobie pozwolić na spontaniczne smakowanie przeżyć i uzewnętrznianie się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 22 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.