Lew, 20 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 20 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt korzystnego samopoczucia, strzeż się aby nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową działalnością.

miłość: twój temperament prosperuje, twoje marzenia teraz mogą się zrealizować.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew urodzony w dniu 20 sierpnia bywa egocentryczny, nie zważa na interesy innych ludzi i pozostałe osoby muszą rozplątywać jego zmartwienia. To jednostka władcza, postrzega się za osobę wykwalifikowaną w każdej dziedzinie i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznym odbiorze swojej postaci, a więc często staje się wyobcowanym i nielubianym despotą. To osobnik szczery, potrafi momentalnie nawiązać znajomość, szczerość to jego najtrafniejszy przydomek, aczkolwiek niestety, niejednokrotnie mówi zbyt otwarcie. To człowiek ciekawy, pragnie zrozumieć wszystko, a zatem zawsze dokłada starań, by popatrzeć za widnokrąg oraz otrzymuje doskonałe oceny w wybranych zagadnieniach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak nierzadko przesadnie przywiązuje się do wcześniej obmyślonych koncepcji. Znamionuje się wiernością, jest uczciwym i sumiennym pracownikiem, do związków podchodzi niezwykle serio, lecz chwilami w swojej uczciwości sięga aż do sztuczności. To jednostka energiczna, inicjuje jednocześnie najrozmaitsze sprawy i porywa kolegów swoją bezgraniczną siłą. Bywa osobnikiem agresywnym, realizuje zuchwałe plany i pożąda zwycięstwa za wszelką cenę. To osoba towarzyska, ubóstwia obcować z kompanami, asysta ogromnej publiczności stanowi dla niego perfekcyjną rozrywkę, ale na nieszczęście umie też uznawać się za krynicę mądrości.
Charakteryzuje się samodzielnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, więc zawiedzie cię uważanie, że posłucha kogoś bez walki. Jest to człowiek bystry, znużony oglądaniem ludzkiej niezdarności chce częstokroć wykonać coś na własną rękę, wszelki problem chce rozwikłać w jednej chwili i drażnią go problematyczne sytuacje wymagające wszechstronnego rozpatrywania. Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje niezmiernie dociekliwą i wieloaspektową umysłowością i ludzi różnych i dziwnych nie uważa na wstępie za zagrożenie, toteż jest aktywistą charytatywnym starającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Jest to jednostka pogodna, zachwyca się istnieniem, choćby w przegranej próbuje wynaleźć plusy, zatem doskonale radzi sobie w zadaniach obarczonych ryzykiem. To człowiek zdecydowany, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być bardzo metodyczny, niekiedy kompletnie drapieżny, z zapałem urzeczywistnia potężne przewroty i innowacje oraz nie wyrzeka się realizowania długofalowych projektów dla chwilowego i iluzorycznego wytchnienia. Często bywa nietolerancyjny, jest święcie przeświadczony o swojej nieomylności, dowolną niezgodność opinii uznaje za akt wrogości, dlatego umie dogadać się wyłącznie z podobnym do niego maniakiem. To osobnik impulsywny, prezentuje stanowczo całemu globowi, iż na pierwszy rzut oka przypadkowe prace też potrafią zapewniać wyniki i można sobie pozwolić na żywiołowe doświadczanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Cechuje się śmiałością, nie zatrważają go nijekie trudności, gdyż stara się nie powracać myślami do strachu i wykazuje dużą samokontrolę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 20 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.