Lew, 02 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 02 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny zwyczajny dzionek, postaraj się jakoś tchnąć w niego zapał, nie zezwól by ekscesy gwiazd zburzyły twoje projekty.

zdrowie: siła wprost kipi wewnątrz Ciebie, wykorzystaj to najlepiej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: twój seksapil prosperuje, walcz o sprawy których pragniesz.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew, który przyszedł na świat w dniu 2 sierpnia, często bywa dominujący, chce zawładnąć całą kulą ziemską i uważa za niebezpieczeństwo ludzi niepodzielających jego punktu widzenia, dlatego źle spełnia się w trakcie zespołowych zajęć. Bywa samolubny, jest całkowicie zafiksowany na sobie i do celów potrafi zmierzać choćby poprzez ludzką krzywdę. To osoba ekstrawertyczna, lubi znajdować się wśród towarzyszy, nosi w duszy obfitą liczbę historii, aczkolwiek umie również zamęczać plotkowaniem ciągle o jednej kwestii. To jednostka wścibska, wypełnia go głód mądrości, toteż zawsze dokłada starań, by zerknąć za widnokrąg oraz uzyskuje bardzo dobre efekty w ulubionych dziedzinach wiedzy. Jest to osobnik napastliwy, odczuwa pociąg do brawury i z marszu przypuszcza szturm na znajdujące się na drodze przeszkody. To osoba szczera, potrafi szybko zaprzyjaźnić się, nie znosi mówić nie wprost, lecz w dodatku nie umie być subtelny. Charakteryzuje się szczerością, jest poważanym i sumiennym podwładnym, próbuje działać stosownie do swoich przekonań, jednak częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy. To osobnik metodyczny, konsekwentnie podąża do mety, trudności nie umieją prędko go zrazić, jednak potrafi być nazbyt sztywny w nieznanych sytuacjach. To jednostka energiczna, emanuje niesamowitym blaskiem, nie umie wytrzymać w bezruchu i wyzwania pokonuje przebojowo.
Bywa człowiekiem ksenofobicznym, walczy z każdym sądzącym odmiennie, dowolną rozbieżność stanowiska uznaje za napaść, a zatem często zaczyna starcia ze znajomymi. Znamionuje się męstwem, niezmiernie rzadko lęka się zaskakujących przeszkód, bo stara się nie skupiać się na strachu i ubóstwia żyć w biegu. Jest to osoba spontaniczna, staranniejsze badanie go skłania do przeświadczenia, że na pierwszy rzut oka nieskładne działania też potrafią gwarantować rezultaty i należy sobie zezwolić na dzikie przeżywanie przeżyć i manifestowanie się. Jest to osobnik stanowczy, na ogół pracuje żywiołowo i energicznie, jeśli to konieczne, nieustępliwie i rzetelnie tłumaczy swoje osądy oraz nie wyrzeka się wdrażania długofalowych koncepcji dla przelotnego i zwodniczego udogodnienia. Cechuje się zaradnością, autentycznie przepada za absolutną swobodą wyboru, zatem niech ci nie zdaje się, iż będzie poważał twoje ograniczenia i zalecenia. To jednostka żywiołowa, denerwują go problematyczne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowej oceny i w jednej chwili przystosowuje się do wymogów okoliczności. Charakteryzuje się tolerancyjnością, dysponuje niezwykle otwartym i wszechstronnym umysłem i sprawnie zmienia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z najnowszymi doświadczeniami, więc podejmuje próby, by wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów zajętych rozgłaszaniem najdoskonalszych ideologii. Jest to człowiek optymistyczny, tryska zdrowym żarem, obawa przed dokonaniem pomyłki nie obezwładnia go, a więc wyśmienicie działa jako nieustraszony wynalazca.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 02 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.