Lew, 17 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 17 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć zbyt dobrego stanu psychicznego, wystrzegaj się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec innych.

zdrowie: spotykały cię przedtem leprze dni, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: zdecydowanie wiesz, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, twoje pragnienia teraz mają szansę się zrealizować.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalny mężczyzna lew, który urodził się dnia 17 sierpnia, uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie umiejętnie zarządzać swoimi zasobami, działa w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak częstokroć brakuje mu inicjatywy wskazanej w naglących okolicznościach. To osobnik bezpośredni, często jest bardzo lubiony, prawdomówność to jego najlepsze miano, jednakże częstokroć nie starcza mu wyczucia. Jest to osoba aktywna, nie potrafi wytrzymać w bezruchu i płonie wewnętrznym światłem. Jest to jednostka towarzyska, jest głównym aktorem każdego party, przechowuje w duchu nieograniczoną liczbę historii, aczkolwiek umie też nużyć mówieniem w kółko o jednej rzeczy. Często bywa autokratyczny, nie cierpi podważania własnych nakazów i cudzy opór nie ma dla niego wagi, a więc słabo spełnia się w trakcie grupowych czynności. Lubi zachowywać się egoistycznie, związki międzyludzkie oznaczają dla niego zdobywanie zysków i do swoich wspólników posiada stosunek zupełnie przedmiotowy. Jest to człowiek szczery, potrafi być prawdziwym towarzyszem pomocnym w zgryzotach, jest niezmiernie chwalony przez współtowarzyszy, lecz częstokroć w tej immanentnej uprzejmości umie zapomnieć osobiste potrzeby. Jest to osobnik wojowniczy, odczuwa pociąg do brawury, chce otrzymywać błyskawiczne wyniki i wydaje się autentycznym wojownikiem. Jest to jednostka ciekawa, otoczenie jest dla niego obszernym księgozbiorem, toteż ochoczo jeździ po całej planecie oraz chętnie dokształca się w różnorodnych zagadnieniach.
To człowiek odważny, niezwykle rzadko boi się nieznanych wyzwań, gdyż potrafi pokonać własny lęk i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. Bywa ksenofobiczny, uwielbia upominać osoby wokół, na całym całym globie tylko on pojmuje sprawy dobrze, a zatem często wszczyna konfrontacje ze znajomymi. To osobnik spontaniczny, przedstawia sobą ucieleśnione potwierdzenie, że życie pod presją terminarza nie jest najtrafniejszą decyzją i można sobie pozwolić na żywiołowe smakowanie emocji i wyrażanie się. To jednostka gwałtowna, zmęczony oglądaniem ludzkiej nieudolności woli częstokroć sprokurować coś w pojedynkę, irytują go niejednoznaczne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego rozpatrywania i wszelki problem chce rozplątać w jednej chwili. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do finału bez zbędnych wahań, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie uzasadnia swoje sądy oraz radośnie wita wszelkie pomyślne innowacje w rzeczywistości. To człowiek tolerancyjny, ochoczo uczy się niekonwencjonalnych i fascynujących rzeczy i osób odmiennych i niezwykłych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, zatem dokłada starań, by unikać narwanych pomyleńców pochłoniętych oznajmianiem jedynie słusznych koncepcji. Jest to jednostka zaradna, nienawidzi jakichkolwiek zakazów i norm, dlatego niech ci nie zdaje się, iż będzie respektował twoje restrykcje i dyrektywy. Znamionuje się wesołością, w każdym wypadku spogląda z optymizmem w przyszłość, popełnione wpadki uznaje za skarbnicę przydatnego doświadczenia, więc wyśmienicie sprawdza się w zadaniach wypełnionych zagrożeniem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 17 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.