Lew, 13 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 13 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w górnym regionie stanów niskich, będzie ci potrzene mnóstwo opanowania, aby nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbytecznym marudzeniu.

zdrowie: twoja wydolność jest dosyć niezadowalająca, uważaj na siebie oraz nie bierz się za czasochłonne projekty.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do najbliższej osoby, ponieważ przypuszczalnie nastąpią w tej dziedzinie nagłe problemy.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew urodzony dnia 13 sierpnia jest to jednostka energiczna, realizuje w tym samym czasie rozliczne zadania i denerwuje go lenistwo. Jest to osoba dominująca, uznaje się za człowieka wykwalifikowanego w każdym zagadnieniu i postrzega jako zagrożenie osoby niepodzielające jego punktu widzenia, a więc potrafi prowokować rewolty pośród swoich podwładnych. Bywa osobnikiem napastliwym, jawi się prawdziwym awanturnikiem, nie lubi najmniejszych przeszkód i wciela w życie niewiarygodne zamierzenia. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do swoich znajomych ma podejście zupełnie egoistyczne, nie zważa na interesy innych ludzi i wszelkie sytuacje powinny krążyć wokoło jego ego. To jednostka prostolinijna, umie szybko przełamać lody, niezwykle ceni szczerość, ale na nieszczęście, czasem formułuje myśli zbyt szczerze. To osoba metodyczna, wykazuje zdyscyplinowanie i wytrwałość, pracuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak momentami zbytnio upiera się przy uprzednio stworzonych projektach. Charakteryzuje się lojalnością, jest bardzo dbały względem własnego współtowarzysza, jest niezmiernie chwalony przez kompanów, aczkolwiek chwilami w swojej uczciwości dociera aż do pompatyczności. Jest to człowiek ekstrawertyczny, jest autentyczną duszą towarzystwa, bardzo lubi zaznaczać swoją obecność, lecz potrafi też nużyć trajkotaniem ciurkiem o określonej kwestii. Jest to jednostka ciekawa, chce przeniknąć każdą możliwą rzecz, zatem na całe życie zostaje w nim szczeniacka skłonność do dziwienia się otoczeniu oraz ochoczo czerpie wiedzę o różnorodnych dziedzinach.
Znamionuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w niekonwencjonalnych i porywających sprawach i osób różniących się i niespotykanych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, toteż jest aktywistą prospołecznym zabiegającym o równość mniejszości. Jest to jednostka ksenofobiczna, oczekuje ścisłego realizowania swoich poleceń, na całym całym globie wyłącznie on rozumie rzeczy odpowiednio, dlatego częstokroć wszczyna wojny z kolegami. To człowiek żywiołowy, śmiało wypada rozważaniami przed własną grupę i ubóstwia widzieć przed sobą starannie wyznaczone kierunki. To osobnik silny, jasno i dokładnie komunikuje swoje oczekiwania, umie wymóc załatwienie zarządzonych instrukcji oraz nie wyrzeka się realizacji dalekosiężnych planów dla chwilowego i złudnego wytchnienia. To jednostka dzielna, niezwykle rzadko boi się nietypowych trudności, ponieważ pracuje nad tym, by przeważnie nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i ukazuje dużą samodyscyplinę. To osoba porywcza, personifikuje sobą dość irracjonalny światopogląd, że bezustanna, odrobinę pomylona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i należy sobie pozwolić na nieujarzmione smakowanie odczuć i manifestowanie się. To osobnik wesoły, mocno polega na swoim szczęściu, fascynują go zaskakujące eksperymenty i doznania, więc ochoczo podejmuje się sondowania niezgłębionych poprzednio terenów. Jest to jednostka zaradna, nie cierpi wykonywania odgórnych zaleceń, a zatem niech ci nie roi się, iż ustąpi komuś bez potyczki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 13 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.