Lew, 12 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 12 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezgorsze nastawienie, ciesz się życiem, trudno zgadnąć, kiedy będzie jeszcze jeden równie dobry dzień w kalendarzu.

zdrowie: obawiam się, że dzisiejszego dnia twoja wydajność jest niezwykle słaba, próbuj wykręcić się od nadmiernej działalności.

miłość: twój urok prosperuje, twoje oczekiwania obecnie są w stanie się ziścić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalny pan lew urodzony w dniu 12 sierpnia to osobnik szczery, jest niezwykle dbały wobec własnej drugiej połowy, jest bardzo chwalony przez kompanów, lecz częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. To człowiek naturalny, jest uznawany w towarzystwie, nie lubi używać eufemizmów, aczkolwiek na dodatek nie umie być powściągliwy. Bywa samolubny, nie zajmuje go rozbudowa pozytywnych związków ze znajomymi i potrafi na chłodno posługiwać się pozostałymi osobami. To jednostka ciekawa, ubóstwia czerpać wiedzę o nieznanych zagadnieniach, a więc chętnie jeździ po świecie oraz często oddaje się wymyślnym zamiłowaniom. Jest to osobnik konsekwentny, pracuje bez bezcelowych zrywów, umie się dobrze inspirować, jednak częstokroć nie wystarcza mu elastyczności pożądanej w niespodziewanych wypadkach. Bywa osobą napastliwą, choćby astronomiczne komplikacje nie potrafią go przystopować i uwielbia brawurę. Jest to jednostka aktywna, relaksuje się dynamicznie, pragnie żyć w ciągłym pędzie i jest niezmiernie produktywny w pracy. Bywa człowiekiem towarzyskim, rozpowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, przechowuje w duchu obfite mrowie opowieści, jednakże niestety umie też uznawać się za krynicę mądrości. To osobnik autokratyczny, działa niczym awanturnik i często nie zdaje sobie sprawy z ogólnej percepcji swojej postaci, zatem marnie radzi sobie w trakcie grupowych czynności.
Jest to jednostka niezależna, czuje niechęć do wykonywania czyichś nakazów, a zatem szaleństwem jest sądzenie, że ustąpi komuś bez potyczki. Jest to człowiek odważny, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ doskonale znosi stres i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. To osobnik popędliwy, personifikuje sobą zupełnie absurdalną ideę, iż permanentna, nieco stuknięta jazda bez trzymanki też może stanowić jakąś koncepcję na życie i nie należy zanadto przeholowywać z nieprzerwaną samodyscypliną. Jest to osoba pogodna, w każdym wypadku patrzy z pogodą ducha w przyszłość, obawa przed popełnieniem pomyłki nie zatrzymuje go, dlatego wspaniale spełnia się w sprawach wypełnionych ryzykiem. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym myślącym inaczej, dowolną rozbieżność stanowiska uważa za agresję, więc częstokroć zaczyna konfrontacje z kolegami. Charakteryzuje się siłą, wyśmienicie rozumie swoje oczekiwania, gorliwie wdraża w czyn potężne innowacje i przewroty oraz nie pozwala się skonfundować. To człowiek żywiołowy, odstręcza go niedobór skutków swoich bieżących działań, wskazuje trafną postawę wolniejszym od siebie i z marszu przystosowuje się do wymogów sytuacji. To jednostka tolerancyjna, umie kolegować się z osobami o nadzwyczaj różnych przekonaniach i bez problemu aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej doznaniami, toteż jest działaczem filantropijnym starającym się o swobodę osób marginalizowanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 12 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.