Lew, 10 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 10 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w dolnym rejonie stanów średnich, potrzebujesz wiele opanowania, by nie przeputać tego dnia na zbytecznym narzekaniu.

zdrowie: będziesz się dziś czuć stosunkowo niespecjalnie, zajmij się jakąś średnio wymagającą pracą.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, ponieważ jest duża szansa, iż nadszedł marny okres w relacjach z partnerem.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Mężczyzna lew, który przyszedł na świat w dniu 10 sierpnia, to osoba wojownicza, ubóstwia walczyć, heroicznie walczy z problemami i największe przeszkody nie umieją go powstrzymać. Bywa egoistyczny, wszelkie wydarzenia powinny obracać się wkoło jego postaci, do swoich współpracowników ma nastawienie totalnie przedmiotowe i bez entuzjazmu przekazuje coś pozostałym ludziom. Bywa dominujący, nienawidzi oceniania własnych koncepcji i nie lęka się oceny swojego postępowania, a zatem potrafi prowokować rewolty pomiędzy swoimi podkomendnymi. To jednostka konsekwentna, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, kłopoty nie umieją szybko go zniechęcić, jednak marnie znosi gwałtownie zmieniające się warunki. Jest to osobnik wierny, przyjaciele są dla niego niezmiernie istotni, stara się działać adekwatnie do swoich poglądów, lecz często w tej spontanicznej przyjazności potrafi nie dopilnować osobistych interesów. To osoba energiczna, wypoczywa dynamicznie i porywa wspólników swoim nieposkromionym wigorem. To człowiek szczery, jego życzliwość gwarantuje mu powodzenie w towarzystwie, prawdomówność to jego najlepsze miano, aczkolwiek jednocześnie nie umie być subtelny. To jednostka ciekawska, pragnie poznać każdą możliwą rzecz, toteż kuszą go sprawy osobliwe i nietradycyjne oraz nadaje się na doskonałego badacza. Jest to osobnik ekstrawertyczny, mówi o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, uwielbia uwodzić swoich rozmówców, jednakże częstokroć na nieszczęście nie potrafi uciszyć się w stosownym czasie.
Jest to człowiek szybki, z reguły inicjuje pracę natychmiast i bez ociągania i znużony przypatrywaniem się ludzkiej nieudolności chce często sprokurować coś w pojedynkę. Lubi zachowywać się stanowczo, na ogół żyje żywiołowo i energicznie, chętnie rywalizuje z innymi oraz radośnie reaguje na wszelkie pozytywne reorganizacje w życiu. To osoba tolerancyjna, dysponuje bardzo otwartą i wieloaspektową psychiką i bez problemu aktualizuje istniejące przekonania w kontakcie z najnowszymi obserwacjami, dlatego próbuje wystrzegać się narwanych radykałów zaabsorbowanych propagowaniem najsłuszniejszych idei. Znamionuje się zaradnością, nie cierpi jakichkolwiek praw i barier, zatem niech ci nie zdaje się, iż będzie liczył się z twoimi zakazami i pouczeniami. Jest to jednostka radosna, niezachwianie polega na swoim dobrym losie, strach przed zrobieniem pomyłki nie obezwładnia go, a więc dobrze radzi sobie w zadaniach obarczonych zagrożeniem. Jest to człowiek popędliwy, przedstawia sobą naoczne świadectwo, że permanentna, ociupinę wariacka improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze naturalne czyny ukazują najwyższą sprawność. Charakteryzuje się odwagą, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, ponieważ wspaniale spełnia się w niezrozumiałych okolicznościach i okazuje opanowanie nie patrząc na warunki. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, żąda ścisłego wykonywania swoich rozkazów, dowolną sprzeczność opinii uznaje za akt wrogości, więc momentalnie zniechęca do siebie normalne osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 10 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.