Lew, 31 lipca ☆ Panowie

Lew, 31 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w dolnym rejonie stanów średnich, będzie ci potrzene wiele siły woli, żeby nie stracić dzisiejszego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja sprawność stanowczo nawala, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie rzucaj na czasochłonne projekty.

miłość: szarość w związku, uzyskanie zadowolenia nakazuje tutaj większego wkładu.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Mężczyzna lew, który przyszedł na świat w dniu 31 lipca, to osoba ciekawa, lubi przyswajać wiedzę o oryginalnych rzeczach, toteż w każdym wypadku dokłada starań, by spojrzeć za krawędź świata oraz kwalifikuje się na pierwszorzędnego odkrywcę. Jest to człowiek lojalny, umie być najlepszym kolegą pomocnym w strapieniach, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, aczkolwiek częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie potrafi zaniedbać własne potrzeby. Bywa samolubny, do celów umie przeć nawet poprzez ludzką szkodę, relacje dwustronne znaczą dla niego zdobywanie korzyści i tylko jego osobiste problemy są istotne. Jest to osobnik aktywny, wypoczywa aktywnie i porywa wspólników swoim nieokiełznanym dynamizmem. Jest to jednostka wojownicza, działa wyniośle i wciela w życie zuchwałe pomysły. Jest to osobnik otwarty, jego życzliwość dostarcza mu popularności, ubóstwia wypowiadać się bez ogródek, lecz często nie wystarcza mu delikatności. Jest to osoba konsekwentna, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeobrażające się sytuacje. Jest to jednostka błyskotliwa, mówi o swoich najsubtelniejszych myślach, niezmiernie uwielbia eksponować swoją osobę, jednakże na nieszczęście umie też uważać się za godny podziwu fenomen. Jest to człowiek apodyktyczny, chce zniewolić cały świat i nie lęka się oceniania swojego zachowania, więc słabo radzi sobie podczas zespołowych zajęć.
Lubi zachowywać się stanowczo, dąży do finału bez nieuzasadnionych wątpliwości, nie odczuwa obiekcji przed unicestwianiem dotychczasowego porządku oraz nie obawia się inicjowania sporów. Jest to osoba ksenofobiczna, zmaga się z każdym myślącym inaczej, na całym całym globie jedynie on postrzega sprawy dobrze, a zatem potrafi porozmawiać wyłącznie z podobnym do niego pomyleńcem. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi namacalne potwierdzenie, że ciągła, odrobinkę szalona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i można sobie pozwolić na dzikie smakowanie emocji i manifestowanie się. To osobnik nieustraszony, bardzo rzadko lęka się nieznanych trudności, bowiem umie przezwyciężyć własny przestrach i pragnie żyć na wysokich obrotach. Jest to jednostka niezależna, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc niech ci nie roi się, iż usłucha wydanych mu nakazów. To osoba tolerancyjna, posiada niezwykle baczny i wielostronny umysł i cieszy go rozmaitość życia i współpracowników, dlatego jest aktywistą społecznym dopominającym się o wolność osób marginalizowanych. Jest to osobnik szybki, zirytowany podziwianiem cudzej niekompetencji ma ochotę częstokroć sprokurować coś w pojedynkę, złoszczą go niepewne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego rozpatrywania i wszelki problem chce rozplątać od razu. Charakteryzuje się pogodą, cieszy się rzeczywistością, lubi uczyć się nowych zagadnień, zatem doskonale funkcjonuje jako dzielny wynalazca.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 31 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.