Lew, 30 lipca ☆ Panowie

Lew, 30 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden niewyróżniający się poranek, postaraj się tchnąć w niego energię, nie pozwól żeby przypływy melancholii zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: twoja wydajność bezwzględnie zawodzi, dbaj o siebie i nie angażuj w pracochłonne zadania.

miłość: zapewne nadchodzi kryzys w relacji z partnerem, najlepiej siedzieć w mieszkaniu i zająć się porządkom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew, który urodził się w dniu 30 lipca, częstokroć bywa dominujący, działa niby chuligan i często nie zdaje sobie sprawy z publicznej percepcji swojej persony, więc częstokroć przeistacza się w osamotnionego i wyalienowanego zwierzchnika. Bywa jednostką napastliwą, pożąda sukcesu nie bacząc na koszty, prze zdecydowanie przed siebie i zachowuje się awanturniczo. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, opornie oddaje coś innym osobom, potrafi być zwinnym manipulatorem i ludzie dokoła muszą dbać o jego stan psychiczny. Jest to osobnik szczery, umie szybko stać się kolegą, nie lubi używać eufemizmów, ale wspaniałomyślność nie jest jego mocnym przymiotem. Jest to osoba przedsiębiorcza, płonie niezwykłym żarem, podejmuje się równocześnie rozlicznych zadań i denerwuje go bierność. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest naturalnym aktywistą, jego banalne poruszenia wyglądają jak wyszukany występ, aczkolwiek często posiada również zanadto wysoką opinię o sobie. To osobnik wścibski, wypełnia go głód nauki, a zatem wabią go koncepcje niesamowite i nowatorskie oraz nadaje się na pierwszorzędnego pracownika naukowego. Jest to jednostka lojalna, jest porządnym i odpowiedzialnym podkomendnym, lojalność w małżeństwie jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, lecz jego immanentna prawość potrafi być powodem paroksyzmów antypatii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje cierpliwość i opanowanie, problemy nie umieją prędko go zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach.
Charakteryzuje się niezależnością, postanowienia obiera na podstawie własnych rozważań, toteż rozczaruje cię przewidywanie, iż będzie przestrzegał twoich ograniczeń i zaleceń. Jest to osoba porywcza, jest całkowicie przekonany, że nieustanna, nieco pomylona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś sposób na życie i powinno się sobie pozwolić na spontaniczne doświadczanie odczuć i manifestowanie się. To człowiek tolerancyjny, dysponuje bardzo uważną i wielostronną umysłowością i ekscytuje go rozmaitość otoczenia i wspólników, dlatego usiłuje stronić od postrzelonych maniaków zaaferowanych wygłaszaniem najsłuszniejszych ideologii. To osoba wesoła, buzuje ożywczą energią, lęk przed dokonaniem gafy nie powstrzymuje go, a więc chętnie bierze się za badanie niezbadanych poprzednio stref. To jednostka żywiołowa, zwykle zaczyna pracę momentalnie i bez ociągania i nieustępliwie wypada myślami przed swoją społeczność. Bywa nietolerancyjny, zmaga się z każdym myślącym w inny sposób, jego współtowarzysze mają postrzegać sprawy dokładnie jak on, zatem potrafi znaleźć porozumienie jedynie ze zbliżonym do niego ekstremistą. Znamionuje się odwagą, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących wyzwań, albowiem doskonale radzi sobie w niepewnych warunkach i jawi się pozostałym ludziom nieporuszonym kamieniem. Cechuje się siłą, konkretnie i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie tłumaczy swoje oceny oraz nie zrzeka się urzeczywistnienia dalekowzrocznych inicjatyw dla przelotnej i zwodniczej wygody.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 30 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.