Lew, 29 lipca ☆ Panowie

Lew, 29 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość samopoczucia poniżej normy, będziesz potrzebować mnóstwo samokontroli, by pomimi tego działać w miarę sensownie.

zdrowie: bywały już leprze dni, weź się do jakieś typowej aktywności.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, bowiem przypuszczalnie pojawią się w tym obszarze pewne trudności.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew, który urodził się dnia 29 lipca, jest to osobnik otwarty, jest popularny w otoczeniu, nie cierpi używać eufemizmów, jednak częstokroć irytuje swoim podejściem współpracowników. Jest to człowiek metodyczny, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, potrafi się należycie mobilizować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się lojalnością, umie być doskonałym kolegą lojalnym w kłopotach, jest niezwykle lubiany przez towarzyszy, aczkolwiek niejednokrotnie w swoim oddaniu posuwa się aż do sztuczności. Lubi zachowywać się agresywnie, chętnie zaczyna zatargi, chce oglądać błyskawiczne efekty i odczuwa pociąg do ryzykanctwa. Bywa egocentryczny, osoby wokół mają troszczyć się o jego dobrostan, bez entuzjazmu przekazuje coś innym ludziom i cechuje go niedobór wrażliwości. To jednostka aktywna, posiada bezgraniczne zapasy energii, nie potrafi siąść spokojnie i haruje niczym automat. To człowiek ciekawski, życie jest dla niego rozległą kartoteką, więc jest najlepszym uczniem w zagadnieniach unikanych poprzez pozostałych osobników oraz spełnia się w pracach powiązanych z ciekawskością. Częstokroć bywa autokratyczny, pragnie zawładnąć całą planetą i czyjś protest nie ma dla niego znaczenia, zatem jest wyobcowany w swoim środowisku. Jest to osoba ekstrawertyczna, uwielbia znajdować się wśród przyjaciół, przechowuje w duszy ogromny zasób opowieści, lecz niestety umie także uznawać się za prawdziwego mędrca.
Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, jest absolutnie przekonany o własnej wspaniałości, na całym świecie tylko on ocenia rzeczy prawidłowo, a więc potrafi znaleźć porozumienie wyłącznie ze zbliżonym do niego maniakiem. Jest to człowiek samodzielny, nie znosi wdrażania cudzych nakazów, dlatego niech ci nie roi się, iż posłucha oznajmionych mu dyrektyw. To osobnik tolerancyjny, ochoczo czerpie wiedzę o nowatorskich i fascynujących sprawach i problemowo modyfikuje istniejące przekonania w konfrontacji z nowopoznanymi spostrzeżeniami, toteż nie toleruje u kompanów jedynie braku szacunku dla innych. Jest to osoba żywiołowa, zmęczony podziwianiem ludzkiej indolencji życzy sobie często zrobić coś na własną rękę, deprymuje go nieobecność wyników swoich aktualnych działań i zazwyczaj zabiera się za aktywność w jednej chwili i bez wahania. Jest to człowiek wesoły, raduje się istnieniem, popełnione wpadki uznaje za źródło pożytecznej mądrości, a zatem nie gubi nadziei nawet w zagmatwanych warunkach. To osobnik silny, zmierza do finału bez bezsensownych wątpliwości, nie czuje awersji przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie pozwala się skonfundować. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi namacalne świadectwo, że wydawałoby się przypadkowe prace też umieją dostarczać rezultatów i warto sobie pozwolić na nieujarzmione przeżywanie odczuć i uzewnętrznianie się. To jednostka śmiała, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących trudności, bo doskonale sprawdza się w niepewnych okolicznościach i ubóstwia działać energicznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 29 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.