Lew, 27 lipca ☆ Panowie

Lew, 27 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość samopoczucia poniżej przeciętnej, będziesz potrzebować dużo siły woli, by nie zmarnować całego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: witalność wręcz Cię rozsadza, wyzyskaj ten fakt najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: prawie na pewno czeka Cię zły moment na zapoznawanie ludzi, najsensowniej pozostać w domu i zajmować się czytaniu.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew urodzony dnia 27 lipca cechuje się agresją, nie znosi niespodziewanych komplikacji, jawi się prawdziwym łobuzem i wciela w życie fantastyczne marzenia. To osoba wścibska, wypełnia go potrzeba nauki, a zatem zawsze usiłuje zerknąć za widnokrąg oraz często zajmuje się osobliwymi zamiłowaniami. To człowiek aktywny, nie boi się pracy, dobrze radzi sobie z niespokojną harówką i męczy go bezczynność. To osobnik towarzyski, jest najważniejszym artystą każdej balangi, jego przeciętne ruchy zdają się być wymyślnym przedstawieniem, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zmilczeć w sposobnym momencie. Charakteryzuje się szczerością, jest bardzo ciepły dla własnego towarzysza życia, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niepodważalną, jednak często w tej immanentnej przyjazności umie zaniedbać osobiste interesy. To jednostka naturalna, jego bezpośredniość dostarcza mu powodzenia w towarzystwie, ubóstwia wyrażać się bez owijania w bawełnę, ale częstokroć nie starcza mu subtelności. Bywa władczy, działa jak wandal i cudzy protest nie ma dla niego wagi, toteż potrafi prowokować rebelie pomiędzy swoimi podwładnymi. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego finiszu, postępuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie interesuje go wzmocnienie pozytywnych relacji ze znajomymi i wszelkie rzeczy powinny oscylować dokoła jego ego.
Jest to człowiek pobudliwy, stanowi żywy dowód, iż egzystencja pod presją planu nie jest najtrafniejszą decyzją i częstokroć nasze spontaniczne działania okazują największą skuteczność. To osobnik szybki, denerwują go niejasne sytuacje wymagające wieloaspektowego rozważenia i momentalnie dostosowuje się do oczekiwań okoliczności. To jednostka radosna, tryska ożywczym entuzjazmem, fascynują go nowe wyzwania i przeżycia, zatem wyśmienicie sprawuje się jako dzielny wynalazca. To osoba niezależna, naprawdę kocha się w zupełnej autonomii wyboru, dlatego zawiedzie cię spodziewanie się, że posłucha zakomunikowanych mu dyspozycji. Uwielbia zachowywać się stanowczo, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, nie doznaje oporu przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długofalowych projektów dla tymczasowej i zwodniczej wygody. Jest to jednostka nietolerancyjna, oczekuje ścisłego wykonywania swoich rozkazów, dowolną niezgodność stanowiska uważa za napaść, a więc często wszczyna starcia z kolegami. Znamionuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek trudności, bo potrafi przezwyciężyć własny lęk i wydaje się pozostałym ludziom twardym kamieniem. Charakteryzuje się kompromisowością, nie stroni od zagadnień nowatorskich i różnych od uprzednio doświadczonych i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, więc jest działaczem filantropijnym zabiegającym o swobodę ludzi represjonowanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 27 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.