Lew, 25 lipca ☆ Panowie

Lew, 25 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej przeciętnej, potrzebujesz dużo siły woli, aby pomimi tego wypełniać swoje obowiązki możliwie do rzeczy.

zdrowie: to czas dość zadowalającej wydajności, wyrusz przebojowo na przód walczyć o kolejne dni.

miłość: chyba swoją miłość odbierasz jako coś nadmiernie jednoznaczego, osiągnięcie zadowolenia nakazuje w tym obszarze intensywniejszego zaangażowania.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Zodiakalny mężczyzna lew, który przyszedł na świat w dniu 25 lipca, jest to osobnik wścibski, wypełnia go głód nowości, a zatem w każdym wypadku usiłuje popatrzeć za widnokrąg i radzi sobie w zawodach wiążących się z ciekawskością. Bywa apodyktyczny, pragnie opanować całą planetę i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jego punktu widzenia, toteż częstokroć przeistacza się w samotnego i nielubianego przełożonego. Jest to osoba energiczna, jest niezmiernie efektywny w pracy i nie potrafi wytrzymać w bezruchu. Jest to jednostka kłótliwa, urzeczywistnia fantastyczne zamierzenia, chce otrzymywać szybkie efekty i wydaje się prawdziwym łobuzem. To osobnik wierny, umie być najlepszym towarzyszem lojalnym w zmartwieniach, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek niejednokrotnie w swoim oddaniu dosięga aż do bufonady. Bywa samolubny, tylko jego indywidualne problemy są znaczące i potrafi bez emocji wyzyskiwać pozostałych ludzi. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje plany do szczęśliwego zwieńczenia, postępuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak często nie wystarcza mu błyskotliwości pożądanej w naglących wypadkach. Jest to jednostka błyskotliwa, jest matecznikiem rozmaitych koncepcji, lubi zachwycać swoich widzów, ale częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć w odpowiednim czasie. To osoba naturalna, często jest bardzo lubiony, nie kryje własnych emocji, lecz częstokroć nie starcza mu powściągliwości.
Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest święcie przeświadczony, iż niby chaotyczne działania też umieją dostarczać wyników i powinno się sobie zezwolić na spontaniczne przeżywanie odczuć i manifestowanie się. Znamionuje się śmiałością, nie trwożą go żadne kłopoty, bo świetnie daje sobie radę z napięciem i jakiekolwiek trudności przeważnie nie zatrważają go. Charakteryzuje się niezależnością, unika realizowania odgórnych instrukcji, więc niech ci nie jawi się, że będzie szanował twoje zakazy i pouczenia. Jest to osobnik wesoły, buzuje zdrową witalnością, popełnione gafy postrzega jako kopalnię użytecznego doświadczenia, a więc doskonale sprawdza się w zadaniach obciążonych ryzykiem. To osoba bystra, często jest napędem całej drużyny wykonawczej i każdą sprawę chce rozplątać z marszu. Cechuje się tolerancyjnością, ochoczo dokształca się w nowych i fascynujących rzeczach i sprawnie zmienia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z najnowszymi doznaniami, dlatego nie akceptuje u partnerów jedynie niedoboru poszanowania innych. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, lubi instruować osoby w pobliżu, na całym całym globie wyłącznie on rozumie sprawy właściwie, zatem częstokroć prowadzi wojny z kolegami. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, potrafi wymusić załatwienie zaordynowanych rozkazów oraz nie stroni od wszczynania zwad.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 25 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.