Lew, 23 lipca ☆ Panowie

Lew, 23 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w górnym sektorze stanów niskich, będzie ci niezbędne dużo samokontroli, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: uprzedzam, iż twoja wydolność jest zupełnie słaba, to jest nieodpowiedni dzień do dużego wysiłku.

miłość: ponownie przeciętny dzień w związku, uzyskanie spełnienia nakazuje w tym obszarze większej ilości zaangażowania.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew, który urodził się dnia 23 lipca, jest to osoba prostolinijna, potrafi szybko nawiązać znajomość, niezmiernie lubi szczerość, jednak dyplomacja nie jest jego dominującym przymiotem. Jest to człowiek aktywny, ma niezmierzone zasoby energii, uwielbia tworzyć awangardowe projekty i aktywizuje kolegów swoim nieokiełznanym animuszem. To osobnik dociekliwy, ubóstwia dokształcać się w nowych rzeczach, toteż pociągają go sprawy dziwaczne i niekonwencjonalne oraz radzi sobie w zawodach wiążących się ze wścibskością. Jest to jednostka ekstrawertyczna, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, jego banalne czynności wyglądają jak niezwykły taniec, aczkolwiek częstokroć niestety nie umie zamilczeć w sposobnej chwili. To człowiek agresywny, gwałtownie szturmuje stojące na drodze przeciwności i jawi się autentycznym awanturnikiem. Jest to osoba zorganizowana, systematycznie podąża do mety, kłopoty nie potrafią prędko go zrazić, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Bywa jednostką samolubną, nie zwraca uwagi na potrzeby innych ludzi i osoby wokół muszą zabiegać o jego nastrój. Znamionuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i słownym podkomendnym, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą oczywistą, lecz momentami w swoim oddaniu posuwa się aż do bufonerii. Częstokroć bywa władczy, nie znosi osądzania własnych opinii i ocenia jako zagrożenie ludzi nieaprobujących jego punktu widzenia, a więc źle spełnia się podczas kolektywnych zajęć.
Jest to jednostka niezależna, autentycznie kocha nieograniczoną suwerenność wyboru, więc niech ci nie roi się, iż podda się komuś bez walki. Charakteryzuje się śmiałością, umie wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem dąży do tego, by z reguły nie zamartwiać się przed czasem i wydaje się innym ludziom nieugiętą skałą. Lubi zachowywać się spontanicznie, ujawnia dobitnie światu, że permanentna, trochę szalona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie trzeba nazbyt przeginać z permanentną samodyscypliną. To osobnik silny, zwykle pracuje bystro i na wysokich obrotach, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Cechuje się optymizmem, jest zachwycony istnieniem, także w niepowodzeniu usiłuje wykryć korzyści, zatem chętnie zajmuje się sondowaniem niepoznanych dawniej terytoriów. To człowiek żywiołowy, na ogół inicjuje pracę natychmiast i bez niepewności, ukazuje trafne podejście powolniejszym od siebie i denerwuje go przymus oczekiwania na cudze postanowienia. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie unika dziedzin oryginalnych i odmiennych od przedtem poznanych i osób różnych i obcych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, a zatem dokłada starań, by stronić od stukniętych radykałów zaaferowanych szerzeniem jedynie słusznych poglądów. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym myślącym inaczej, dowolną sprzeczność stanowiska uważa za akt wrogości, dlatego potrafi dogadać się wyłącznie z porównywalnym do niego fanatykiem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 23 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.