Koziorożec, 07 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 07 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w dolnym sektorze stanów średnich, potrzebujesz wiele siły woli, żeby pomimi tego pracować w miarę do rzeczy.

zdrowie: jesteś w dosyć lichej kondycji, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie bierz się za skomplikowane projekty.

miłość: uosabiasz inkarnację zmysłowości, jeśli tylko zarzyczysz sobie, możesz otrzymać każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pan koziorożec, który urodził się dnia 7 stycznia, to osobnik cierpliwy, spełnia się w zawodzie uznanego wychowawcy, potrafi umiejętnie oczekiwać na sposobny moment i umie cierpliwie wysłuchiwać cudzych gawęd. Bywa pedantyczny, zwraca uwagę na niezbyt istotne szczegóły i traci z tego powodu rok po roku, dlatego niestety filozoficzne przemyślenia potrafią być dla niego ważniejsze niż praktyczne szukanie strategii. Charakteryzuje się konsekwencją, umie dociągnąć swoje plany do korzystnego ukończenia, działa w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak niejednokrotnie nazbyt upiera się przy wcześniej wymyślonych pomysłach. Jest to osoba energiczna, wypoczywa czynnie i pracuje niby automat. Częstokroć bywa autokratyczny, nie lubi kwestionowania własnych opinii i uważa za zagrożenie ludzi nieaprobujących jego punktu widzenia, więc kiepsko radzi sobie podczas zespołowych czynności. Znamionuje się szczerością, jest zacnym i rzetelnym podkomendnym, wierność w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą niekwestionowaną, aczkolwiek niekiedy w swoim oddaniu posuwa się aż do braku powagi. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, z największym zapałem postępuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak poprzednio, w swoich dzieciach z największą satysfakcją dostrzegałby własne repliki, toteż często czuje się zagubiony w dzisiejszym, otoczeniu. Częstokroć bywa konwencjonalny, jego zachowanie jest często sztampowe, wydaje się być na stałe zamknięty w niezmiennym trybie działania, a więc nie jest wziętym aktywistą.
To osoba silna, konkretnie i dokładnie manifestuje swoje potrzeby, nie doznaje obiekcji przed unicestwianiem istniejącego ładu oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych projektów dla doraźnego i zwodniczego komfortu. Jest to jednostka odważna, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieznanymi trudnościami, ponieważ bardzo dobrze sprawdza się w niepewnych warunkach i wykazuje pokaźną samodyscyplinę. Cechuje się powolnością, nie trwoni sił na kompletnie bezsensowne rzeczy, bowiem zawsze rozpatruje przewidywane dochody i w każdym wypadku usiłuje tworzyć dalekowzroczne przewidywania. Jest to osobnik ostrożny, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, bierze pod uwagę rozliczne grafiki wydarzeń oraz nie pokłada ufności w konceptach stworzonych niestarannie. To człowiek szykowny, poświęca się luksusowym przyjemnościom i odczuwa skłonność do obcowania ze sztuką, a zatem wniebowzięty jest jako szafarz wielkiego mienia. Jest to osoba kulturalna, potrafi wykaraskać się z uciążliwych i niebezpiecznych okoliczności, które nasuwają konieczność użycia zmyślnych i nieraz całkiem zagmatwanych wywodów i przeważnie załamują pozostałych ludzi. Jest to jednostka sumienna, to ucieleśniony przykład przodownika pracy, jego koncepcje nie posiadają błędów, zatem w długim podejściu z reguły prześciga narwanych wodzirejów. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie wadzą obce gusty i sprawnie zmienia dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, dlatego bywa wolontariuszem dobroczynnym walczącym o równość ludzi wykluczonych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 07 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.