Koziorożec, 06 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 06 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, będzie ci potrzene dużo hartu ducha, żeby mimo to pracować w miarę sensownie.

zdrowie: to okres stosunkowo niezgorszej kondycj, nie lękaj się udowodnić innym, co potrafisz.

miłość: najpewniej nadszedł niedobry czas na zawieranie nieznanych związków, najrozsądniej będzie przebywać w mieszkaniu i poświęcić się porządkom.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pan koziorożec, który przyszedł na świat dnia 6 stycznia, bywa formalny, lubi rozbudowaną społeczną etykietę, spontaniczność to dla niego prawie synonim błędnej postawy, dlatego nie jest lubianą duszą towarzystwa. Jest to osoba szczera, jest bardzo serdeczny względem swojego towarzysza życia, szczerość w związku jest dla niego rzeczą oczywistą, ale często w tej spontanicznej przyjazności potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. To osobnik autokratyczny, działa niczym chuligan i nie lęka się oceny swojego postępowania, toteż częstokroć zmienia się w wyobcowanego i unikanego zwierzchnika. To człowiek konsekwentny, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, przeszkody nie umieją prędko go zniechęcić, jednak marnie radzi sobie z dynamicznie przeobrażającymi się warunkami. Jest to jednostka drobiazgowa, potyka się o drobiazgi i nie widzi struktury spoza detali, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie wynajdywania strategii. Jest to osoba wytrwała, potrafi zrealizować sprawy niezmiernie zniechęcające dla pozostałych ludzi, w liceum często osiąga imponujące wyniki i umie być wyrozumiałym i otwartym kumplem. Jest to jednostka aktywna, posiada niezmierzone zasoby energii i nie potrafi siąść spokojnie. Jest to człowiek konserwatywny, nienawidzi wszelkich ekstrawagancji i innowacji, jego wspólnicy mają obowiązek postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, a zatem częstokroć toczy zaciekłe konflikty z własnymi pociechami.
Znamionuje się męstwem, nie przerażają go nijekie przeciwności, ponieważ dobrze spełnia się w złożonych okolicznościach i pragnie pracować energicznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wyraźnie i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, entuzjastycznie wdraża w czyn potężne przewroty i przemiany oraz nie pozwala się skonfundować. Cechuje się tolerancyjnością, nie obawia się zagadnień niekonwencjonalnych i rozbieżnych od wcześniej zgłębionych i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, więc bywa organizatorem prospołecznym dopominającym się o równość ludzi represjonowanych. Charakteryzuje się ostrożnością, wystrzega się pochopnych działań, skrupulatnie planuje najdrobniejsze manewry oraz nie pokłada ufności w koncepcjach wykonanych na kolanie. Znamionuje się wysublimowaniem, swoją siedzibę wyposaża z doprawdy królewską fantazją i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać perfekcję, zatem często jest postrzegany jako lokalny dyktator mody. Jest to osobnik kulturalny, daje radę wykryć wydajne rozwiązania kłopotów, które stanowią autentyczne wyzwanie również dla zaprawionych i przebiegłych polityków i okażą nierealni dla jego mnogich prekursorów. To jednostka flegmatyczna, nie szacuje jedynie w oparciu o wygląd, bowiem najbardziej ceni funkcjonalność i w każdym wypadku zachowuje się celowo oraz ostrożnie. To człowiek odpowiedzialny, wcale nie przeciąga zadań do zrealizowania, utrzymuje monotonne, lecz skuteczne tempo działalności, a więc pomimo zwodniczej ospałości z reguły urzeczywistnia swoje pomysły.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 06 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.