Koziorożec, 05 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 05 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie odznaczający się niczym szcególnym, postaraj się go jakimś sposobem ocieplić, nie gódź się żeby wyroki losu zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: ostrzegam, że twoja wydolność jest dalece marna, staraj się wymigać się od niepotrzebnej harówki.

miłość: szarość w związku, uzyskanie zadowolenia nakazuje tutaj większej ilości oddania.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Mężczyzna koziorożec, który przyszedł na świat dnia 5 stycznia, to osoba pedantyczna, każdą rzecz umie analizować na wskroś i często nie potrafi dostrzec sedna sprawy, dlatego niestety umie ugrzęznąć na cały rok w działaniu. Jest to osobnik zachowawczy, uznaje innowacje za strategię psucia dobrych obiektów, jego ludzie mają obowiązek myśleć identycznie jak on, a więc nie akceptuje dokoła siebie wszelkich rewolucjonistów. Jest to jednostka przedsiębiorcza, pracuje niby maszyna i inicjuje w tym samym czasie różnorodne zadania. Charakteryzuje się wiernością, koledzy są dla niego bardzo istotni, uczciwość w związku jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, jednak nieraz w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do sztuczności. Cechuje się cierpliwością, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym kumplem, częstokroć bawi go łowienie ryb i upór pozwala mu wychwycić powiązania niezauważalne dla normalnych osób. To osobnik konsekwentny, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, postępuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Częstokroć bywa apodyktyczny, uznaje się za człowieka kompetentnego w dowolnym zagadnieniu i często nie posiada wiedzy o powszechnej percepcji swojej persony, zatem źle sprawdza się podczas kolektywnych czynności. Jest to osoba sztywna, ubóstwia skomplikowaną towarzyską etykietę, ekscentryczność to dla niego nieomal pseudonim nieodpowiedniej postawy, toteż nie jest wziętym aktywistą.
Jest to jednostka wyrafinowana, jest zachwycony chyżymi, wyczynowymi wehikułami i odczuwa pociąg do utrzymywania kontaktu z teatrem, więc częstokroć bywa kwalifikowany jako tubylczy arbiter elegancji. Znamionuje się kompromisowością, chętnie uczy się nowatorskich i porywających spraw i ludzi odmiennych i dziwnych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, a zatem jest działaczem charytatywnym dopominającym się o wolność ludzi represjonowanych. To osobnik taktowny, potrafi wyszukać skuteczne obejścia komplikacji, które stanowią autentyczne wyzwanie także dla wprawionych i sprytnych polityków i zazwyczaj przygnębiają inne osoby. Lubi zachowywać się powolnie, nie zaprząta go popisywanie się, bowiem liczy się dla niego nade wszystko realna przydatność i każdy produkt musi mieć dla niego jakiś cel. To człowiek odważny, nie przerażają go jakiekolwiek przeszkody, albowiem wyśmienicie radzi sobie w niepewnych warunkach i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną skałą. Jest to osobnik zdecydowany, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie zorganizowany, czasami nawet bezwzględny, z pasją wdraża w czyn ogromne reformy i rewolucje oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. To jednostka rozważna, próbuje nie zachowywać się emocjonalnie, wnikliwie przepatruje posiadane antycypacje i bazy danych oraz nie polega na projektach napisanych niestarannie. To osoba rzetelna, to ewidentny wzór pioniera, jego koncepcje nie kryją usterek, toteż w długotrwałej perspektywie przeważnie wyprzedza impulsywnych czempionów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 05 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.