Koziorożec, 03 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 03 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać dobry nastrój, chwytaj życie za rogi, takich okresów nie ma za wiele.

zdrowie: twoja witalność jest dość niezadowalająca, pilnuj się i nie zabieraj za czasochłonne przedsięwzięcia.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ niewykluczone, że nadszedł marny moment w relacjach z partnerem.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczny mężczyzna koziorożec, który przyszedł na świat dnia 3 stycznia, to osoba wierna, jest poważanym i odpowiedzialnym podkomendnym, wierność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, jednakże często w tej immanentnej grzeczności umie nie zatroszczyć się o własne potrzeby. Cechuje się cierpliwością, upór w kroczeniu do finału częstokroć pomaga mu uzyskać dostatek, na studiach często osiąga wybitne lokaty i umie cierpliwie słuchać cudzych opowieści. Jest to człowiek energiczny, doskonale radzi sobie z nerwową pracą, jest bardzo skuteczny w działaniu i lubi tworzyć nowatorskie projekty. To jednostka konwencjonalna, pragnie posiadać gotową odpowiedź na każde dające się pomyśleć zapytanie, nieszablonowość to dla niego nieomalże pseudonim niewłaściwego postępowania, a więc nie bywa uznanym aktywistą. To osobnik metodyczny, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje zasoby, umie się należycie motywować, jednak kiepsko wytrzymuje szybko zmieniające się warunki. To osoba skrupulatna, zwraca uwagę na niezbyt istotne szczegóły i częstokroć nie potrafi spostrzec istoty sprawy, dlatego niestety nie jest raptusem podczas wyszukiwania strategii. Bywa dominujący, jest urodzoną inkarnacją szeryfa i nie zamartwia się ocenianiem swojego stylu życia, toteż umie prowokować bunty między swoimi pracownikami. Jest to jednostka zachowawcza, ubóstwia mieć określony punkt widzenia w stosunku do wszelkich kwestii, jest przeświadczony o niezmiennej prawdziwości poprzednio nabytych opinii, więc nie znosi dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów.
Jest to osoba przezorna, wystrzega się pochopnych aktywności, buduje skomplikowane plany oraz nie darzy zaufaniem koncepcji stworzonych w pośpiechu. Jest to osobnik szykowny, najchętniej przyodziewa się w najbardziej rozchwytywane w tej chwili i wykwintne ubrania i jego towarzyskie zasady są zawsze nienaganne, a zatem często jest oceniany jako lokalny dyktator mody. Jest to jednostka stanowcza, przejrzyście i starannie manifestuje swoje oczekiwania, nie czuje awersji przed burzeniem istniejącego porządku oraz nie lęka się rozpoczynania utarczek. To człowiek śmiały, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, gdyż dąży do tego, by nie krążyć myślami dookoła strachu i okazuje spokój nie patrząc na okoliczności. Jest to jednostka słowna, jest niezmiernie zawzięty i zorganizowany, działa podług skrupulatnie wypracowanego harmonogramu, zatem mimo pozornej flegmatyczności na ogół realizuje swoje pomysły. To osoba powolna, nie pociąga go kozaczenie, ponieważ w największym stopniu ceni ergonomiczność i próbuje funkcjonować według wytyczonych scenariuszy. Jest to osobnik tolerancyjny, umie kumplować z jednostkami o niesłychanie odmiennych przekonaniach i cieszy go różnorodność życia i współpracowników, a więc nie toleruje u znajomych jedynie braku poszanowania innych. Jest to człowiek taktowny, potrafi wykaraskać się z trudnych i groźnych sytuacji, które wiążą się z obowiązkiem zastosowania przebiegłych i niejednokrotnie całkiem powikłanych uzasadnień i z reguły przygnębiają pozostałe osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 03 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.