Koziorożec, 20 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 20 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyjątkowe nastawienie, idź na całość.

zdrowie: ze smutkiem należy powiedzieć, że dziś twoja forma jest absolutnie niezadowalająca, staraj się unikać niepotrzebnej aktywności.

miłość: stanowisz wcielenie zmysłowości, jeśli bodaj zapragniesz, potrafisz otrzymać wszystko.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec, który urodził się w dniu 20 stycznia, to osobnik oficjalny, lubuje się w rozbudowanym społecznym ceremoniale, jest raczej sztywny choć zawsze także niezmiernie miły, a więc jest to doskonały koordynator. Jest to człowiek zachowawczy, lubi mieć określoną opinię odnośnie wszelkich spraw, jego współpracownicy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak on, więc często toczy gwałtowne konflikty z własnymi dziećmi. Bywa pedantyczny, dowolną rzecz umie badać na wszystkie strony i nie widzi struktury spoza niuansów, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie poszukiwania rozwiązań. Jest to jednostka przedsiębiorcza, jest niezwykle efektywny w pracy, ubóstwia znajdować się w ciągłym pędzie i pragnie tworzyć oryginalne projekty. Jest to osoba wytrwała, wytrwałość dopomaga mu dostrzec powiązania niedostrzegalne dla pozostałych ludzi, w minionych wiekach potrafiłby być mnichem piszącym starych zwojach i umie bacznie przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom. To jednostka dominująca, uważa się za człowieka fachowego w każdym zagadnieniu i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnym odbiorze swojej persony, a zatem jest wyalienowany w swoim otoczeniu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do mety, przeszkody nie potrafią prędko go zrazić, jednak często nie wystarcza mu elastyczności pożądanej w nagłych okolicznościach. To osobnik wierny, jest bardzo troskliwy względem własnego towarzysza życia, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, ale jego przyrodzona prawość umie owocować erupcjami awersji.
To osoba szykowna, podziwia chyże, wyścigowe pojazdy i doznaje upodobania do obcowania z teatrem, zatem częstokroć bywa postrzegany jako tubylczy wyznacznik gustów. Jest to jednostka sumienna, zlecenie jest dla niego sprawą nietykalną, jego plany nie zawierają skaz, toteż mimo pozornej opieszałości przeważnie realizuje swoje pomysły. Lubi zachowywać się stanowczo, przejrzyście i precyzyjnie uzewnętrznia swoje pragnienia, nie odczuwa niechęci przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla krótkotrwałej i złudnej ulgi. Jest to osobnik kompromisowy, dysponuje niezmiernie ciekawską i wieloaspektową psychiką i nie kręci go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a więc nie aprobuje u znajomych jedynie niedoboru szacunku dla innych. Jest to człowiek odważny, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, ponieważ stara się z reguły nie martwić się na zapas i wykazuje pokaźną samokontrolę. To osoba flegmatyczna, trudno go omotać czarującymi zdaniami, gdyż najważniejszy jest dla niego realny pożytek i wszelki przedmiot musi mieć dla niego jakiś cel. Znamionuje się rozwagą, stroni od niefrasobliwych działań, rozpatruje najrozmaitsze harmonogramy wydarzeń oraz śpieszy ku dostatkowi pomału, jednakże systematycznie. Jest to osobnik kulturalny, umie wykaraskać się z zawiłych i groźnych sytuacji, które wymagają wymogu wykorzystania twórczych i po wielokroć całkiem powikłanych wywodów i mierzących się z nimi ludzi zwykle w krótkim czasie popychają do wycofania się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 20 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.