Koziorożec, 02 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 02 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek niewyróżniający się niczym niezwykłym, dołóz starań, aby go jakimś sposobem ożywić, nie pozwól aby kaprysy gwiazd zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: to czas dosyć niezgorszej wydajności, nie obawiaj się udowodnić światu, na co cię stać.

miłość: nuda w związku, postaraj się zadziwić na tym polu najbliższą osobę.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Mężczyzna koziorożec, który urodził się w dniu 2 stycznia, to osobnik wierny, przyjaciele są dla niego niezwykle ważni, próbuje działać właściwie do swoich przekonań, jednak czasami w swoim oddaniu posuwa się aż do pompatyczności. To jednostka tradycjonalistyczna, z największą satysfakcją funkcjonuje zawsze w taki sam sposób jak dawniej, na każdą ciekawostkę popatruje zawistnie i podejrzliwie, więc częstokroć gubi się w teraźniejszym, otoczeniu. To osoba energiczna, pracuje jak maszyna, relaksuje się aktywnie i lubi żyć w nieprzerwanym ruchu. Często bywa drobiazgowy, plącze się w detalach i traci skutkiem tego czas, dlatego niestety mnożenie dociekań częstokroć uznaje za ważniejsze od szukania rozwiązań. Znamionuje się konsekwencją, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, umie się należycie inspirować, jednak potrafi być zanadto konwencjonalny w nieznanych okolicznościach. To człowiek cierpliwy, spełnia się w charakterze lubianego opiekuna, umie umiejętnie czekać na stosowną chwilę i potrafi być wielkodusznym i otwartym towarzyszem. Często bywa dominujący, chce podbić całą Ziemię i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnym postrzeganiu swojej persony, toteż umie prowokować protesty pośród swoich podwładnych. To osobnik sztywny, pragnie mieć gotową ripostę na dowolną potencjalną wątpliwość, często jest niezwykle taktowny, aczkolwiek również nieco sztampowy w zachowaniu, zatem nie jest uznanym społecznikiem.
Jest to jednostka silna, doskonale pojmuje swoje pragnienia, nie czuje obiekcji przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. To osoba dzielna, nie zatrważają go jakiekolwiek przeciwności, gdyż rewelacyjnie sprawdza się w niezrozumiałych warunkach i wszelkie przeszkody z reguły nie przerażają go. Jest to człowiek dalekowzroczny, to rozważny i posiadający duże aspiracje przywódca, drobiazgowo aranżuje najsubtelniejsze manewry oraz dąży ku dostatkowi powoli, jednakże systematycznie. To osobnik powolny, ciężko go zwieść czarującymi słowami, ponieważ w największym stopniu ceni ergonomiczność i usiłuje postępować podług obranych grafików. To jednostka szykowna, zachwyca się chyżymi, wyczynowymi brykami i ubóstwia prowadzić się z jaśniepańskim szykiem, a zatem uradowany jest jako szafarz wielkiego mienia. Jest to osoba subtelna, daje radę znaleźć skuteczne obejścia kłopotów, które dotykają zagadnień niezmiernie dyskretnych i siłujących się z nimi ludzi zazwyczaj łatwo skłaniają do wycofania się. Jest to osobnik kompromisowy, dysponuje bardzo dociekliwą i wieloaspektową umysłowością i bawi go urozmaicenie życia i współpracowników, a więc podejmuje próby, by wystrzegać się nawiedzonych pomyleńców zaabsorbowanych szerzeniem najsłuszniejszych ideologii. Jest to jednostka rzetelna, jest niezmiernie zawzięty i metodyczny, jego plany nie kryją defektów, dlatego w długotrwałym ujęciu na ogół prześciga porywczych przodowników.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 02 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.