Koziorożec, 16 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 16 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość samopoczucia poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne dużo opanowania, by nie przeputać całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: jesteś w dość mizernej kondycji, pilnuj się i nie rzucaj na rozbudowane przedsięwzięcia.

miłość: prawie na pewno czeka Cię kryzys w miłości, najrozsądniej siedzieć w swoim domostwie i poświęcać się oglądaniu filmów.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Astrologiczny pan koziorożec urodzony w dniu 16 stycznia to jednostka przebojowa, ma nieograniczone pokłady energii i denerwuje go brak aktywności. Charakteryzuje się systematycznością, pracuje bez zbędnych sprintów, umie się prawidłowo inspirować, jednak chwilami nadto obstaje za wcześniej opracowanymi planami. Jest to osobnik wierny, towarzysze są dla niego niezwykle istotni, próbuje działać stosownie do swoich przekonań, ale częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. To człowiek cierpliwy, w liceum często osiąga dobre stopnie, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym kumplem i konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje niedostrzegalne dla pozostałych osób. Bywa pedantyczny, postrzega budowlę niczym potężną stertę drobiazgów i nie zauważa obrazu struktury, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć bezzwłocznych i pasujących do warunków działań. Jest to jednostka autokratyczna, uznaje się za człowieka fachowego w każdym zagadnieniu i często nie posiada wiedzy o ogólnym postrzeganiu swojej postaci, toteż jest wyobcowany w swoim środowisku. Jest to osobnik zachowawczy, uważa innowacje za strategię destrukcji sprawdzonych rzeczy, na wszelką ciekawostkę zerka bez entuzjazmu i z obawami, zatem częstokroć czuje się zagubiony w teraźniejszym, otoczeniu. Często bywa sztywny, chce dysponować gotową odpowiedzią na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, jest raczej oficjalny chociaż w każdym wypadku także bardzo taktowny, a więc jest to doskonały animator.
To jednostka sumienna, jest niezmiernie uparty i konsekwentny, jego pomysły nie kryją usterek, a zatem w długoterminowej perspektywie na ogół przegania narwanych czempionów. Znamionuje się ostrożnością, stroni od pośpiesznych aktywności, kreuje wymyślne harmonogramy oraz nie ufa koncepcjom napisanym byle jak. Jest to człowiek flegmatyczny, ciężko go oszukać ładnymi sloganami, albowiem najbardziej lubi użyteczność i zawsze usiłuje sporządzać długofalowe przewidywania. To osoba tolerancyjna, umie zadawać się z jednostkami o nader różniących się poglądach i problemowo aktualizuje istniejące przekonania w kontakcie z najnowszymi doświadczeniami, więc jest działaczem społecznym ubiegającym się o równość mniejszości. To osobnik stanowczy, zrozumiale i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, entuzjastycznie wciela w życie wielkie udoskonalenia i przewroty oraz nie obawia się wszczynania sprzeczek. To człowiek subtelny, daje radę wypatrzyć efektywne rozstrzygnięcia problemów, które nastręczają przymus zastosowania zmyślnych i niejednokrotnie zupełnie karkołomnych wywodów i walczące z nimi osoby z reguły prędko prowadzą do kapitulacji. To człowiek śmiały, nie zatrważają go jakiekolwiek przeszkody, bo wyśmienicie sprawdza się w zawikłanych okolicznościach i wykazuje ogromną samodyscyplinę. Jest to osobnik szykowny, swoją siedzibę wyposaża z prawdziwie dostojną pomysłowością i odczuwa skłonność do utrzymywania kontaktu z muzyką, dlatego ukontentowany jest jako właściciel pokaźnej fortuny.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 16 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.