Koziorożec, 14 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 14 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek jakich wiele, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego ducha, nie dopuść aby kaprysy gwiazd zniweczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: moc wręcz rozsadza cię, wykorzystaj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł kiepski okres na spotykanie osób, najmądzej wydaje się siedzieć w mieszkaniu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Mężczyzna koziorożec urodzony dnia 14 stycznia jest to człowiek przedsiębiorczy, inspiruje współpracowników swoim bezgranicznym wigorem, emanuje niesamowitym blaskiem i wypoczywa aktywnie. To osoba zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, potrafi się właściwie mobilizować, jednak często nie umie improwizować w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka zachowawcza, z największym zapałem funkcjonuje w każdym wypadku analogicznie jak przedtem, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałby własne duplikaty, a więc częstokroć prowadzi zażarte spory z własnymi dziećmi. To osobnik szczery, jest zacnym i sumiennym pracownikiem, uczciwość w małżeństwie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, aczkolwiek czasami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do przesady. To osoba autokratyczna, działa niczym wandal i przemawianie do jego rozsądku często nie daje rezultatu, dlatego potrafi prowokować protesty śród swoich podwładnych. Jest to człowiek skrupulatny, odbiera strukturę niczym ogromną kolekcję drobiazgów i nie umie popatrzeć na problemy z boku, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i stosownych do warunków działań. Jest to osobnik wytrwały, często ekscytuje go łowienie ryb, umie zrealizować zadania niezwykle zniechęcające dla pozostałych osób i umie bacznie wysłuchiwać cudzych gawęd. Bywa sztywny, pragnie dysponować gotową repliką na każdą potencjalną wątpliwość, jako przedstawiciel wspólnoty jest częstokroć wiarygodny, pomimo tego że jednocześnie niezbyt łebski, więc idealne wyniki uzyskuje w matematycznych dziedzinach wiedzy wyzbytych bufońskich ozdobników.
Jest to jednostka kulturalna, można mu powierzyć realizację ambitnych operacji, które nastręczają obowiązek stosowania sprytnych i w wielu przypadkach zupełnie zawiłych wywodów i walczących z nimi ludzi przeważnie w mig popychają do poddania się. To osoba tolerancyjna, potrafi kolegować się z jednostkami o nadzwyczaj rozbieżnych przekonaniach i nie interesuje go przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, a zatem stara się unikać zaślepionych ekstremistów zaabsorbowanych głoszeniem najsłuszniejszych idei. To człowiek dalekowzroczny, to rozważny i śmiały przywódca, wnikliwie przepatruje posiadane prognozy i zapisy oraz śpieszy ku dostatkowi powoli, ale systematycznie. To jednostka stanowcza, przejrzyście i dokładnie manifestuje swoje potrzeby, umie wymusić załatwienie zaordynowanych rozkazów i z radością przyjmuje wszelkie pozytywne innowacje w życiu. Cechuje się sumiennością, w żadnym razie nie opóźnia spraw do wykonania, postępuje podług skrupulatnie przygotowanego planu, toteż warto uczyć się od niego efektywności oraz funkcjonalności. Znamionuje się męstwem, nie zatrważają go nijekie trudności, bowiem pracuje nad tym, by raczej nie zamartwiać się przed czasem i dowolne przeszkody zwykle nie przerażają go. Jest to osoba wysublimowana, lubi wykwintne napoje i posiłki i w każdej swojej aktywności stara się zdobywać perfekcję, zatem uszczęśliwiony jest jako szafarz wielkiego majątku. To osobnik flegmatyczny, nie oszacowuje wyłącznie w oparciu o wygląd, albowiem w najwyższym stopniu ceni przydatność i zawsze usiłuje tworzyć długofalowe analizy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 14 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.