Koziorożec, 12 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 12 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej średniej, potrzebujesz dużo siły woli, by mimo to pracować w miarę rozsądnie.

zdrowie: twoja sprawność jest dosyć marna, dbaj o siebie i nie bierz się za czasochłonne akcje.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość widzisz jako coś nadmiernie opatrzonego, uzyskanie zadowolenia wymaga w tej kwestii niebagatelnego wkładu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalny mężczyzna koziorożec, który przyszedł na świat dnia 12 stycznia, bywa autokratyczny, jest urodzonym wcieleniem pruskiego oficera i nie zamartwia się ocenianiem swojego sposobu bycia, zatem kiepsko spełnia się w trakcie kolektywnych zajęć. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje konsekwencję i uporządkowanie, potrafi się należycie inspirować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Często bywa skrupulatny, zwraca uwagę na mało ważne detale i nie widzi ogółu zza niuansów, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć natychmiastowych i stosownych do warunków działań. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, uwielbia mieć spójny punkt widzenia względem wszelkich rzeczy, jego współpracownicy muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak on, więc często czuje się nie na miejscu we współczesnym, życiu. Bywa człowiekiem sztywnym, pragnie dysponować przemyślaną odpowiedzią na dowolne dające się pomyśleć pytanie, jako przedstawiciel zbiorowości jest częstokroć solidny, choć równocześnie niezbyt sprytny, a zatem nie jest wziętym społecznikiem. Jest to osobnik wierny, jest niezwykle serdeczny w stosunku do własnego współmałżonka, jest bardzo poważany przez wspólników, aczkolwiek często w tej spontanicznej życzliwości umie zapomnieć osobiste potrzeby. Jest to osoba energiczna, podejmuje się za jednym zamachem różnych zadań i płonie niezwykłym światłem. Cechuje się cierpliwością, częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem, nieustępliwość w dochodzeniu do finału często dopomaga mu uzyskać bogactwo i częstokroć raduje go wędkarstwo.
Znamionuje się śmiałością, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, ponieważ wyśmienicie radzi sobie w zawikłanych okolicznościach i lubi pracować w biegu. To człowiek wyrafinowany, swoje miejsce zamieszkania zagospodarowuje z iście magnacką pomysłowością i w każdej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać maestrię, a więc uszczęśliwiony jest jako dysponent dużego mienia. Charakteryzuje się przezornością, próbuje nie reagować innstynktownie, cierpliwie sprawdza istniejące informacje i ekstrapolacje oraz mknie ku dostatkowi wolno, lecz systematycznie. Jest to osobnik rzetelny, jest niezwykle uparty i metodyczny, jego pomysły nie zawierają defektów, toteż w długotrwałym ujęciu na ogół wyprzedza gwałtownych przodowników. Cechuje się tolerancyjnością, nie obawia się zagadnień awangardowych i różniących się od przedtem doświadczonych i nie kręci go nakłanianie kolegów do swoich przekonań, dlatego usiłuje wystrzegać się zaślepionych ekstremistów zajętych rozgłaszaniem jedynie słusznych koncepcji. To osoba kulturalna, nie lęka się brać się za rozsądzanie sporów, które nasuwają konieczność stosowania pomysłowych i po wielokroć całkiem skomplikowanych argumentów i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych poprzedników. Znamionuje się zdecydowaniem, z reguły działa szybko i żwawo, w razie potrzeby odważnie i rzetelnie argumentuje swoje oceny oraz nie rezygnuje z ucieleśniania dalekosiężnych inicjatyw dla krótkotrwałej i zwodniczej wygody. To jednostka flegmatyczna, nie pociąga go popisywanie się, gdyż kluczowa jest dla niego faktyczna funkcjonalność i zawsze zachowuje się świadomie oraz ostrożnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 12 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.