Koziorożec, 11 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 11 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezgorszy stan duchowy, używaj życia, takich momentów nie ma za dużo.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś typowej pracy.

miłość: prawie na pewno czeka Cię zły czas na zawieranie kolejnych znajomości, najsensowniej będzie spędzić czas w swoim domostwie i zająć się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec urodzony w dniu 11 stycznia to jednostka formalna, ubóstwia wyrafinowaną społeczną etykietę, nieszablonowość to dla niego prawie że określenie niewłaściwego postępowania, toteż jest to perfekcyjny aktywista. Jest to człowiek wytrwały, umie bacznie przysłuchiwać się ludzkim gawędom, wytrwałość w posuwaniu się do celu częstokroć pozwala mu osiągnąć bogactwo i w szkole często osiąga imponujące stopnie. To osobnik konsekwentny, mozoli się bez bezsensownych sprintów, potrafi się dobrze inspirować, jednak marnie radzi sobie z gwałtownie przeobrażającymi się sytuacjami. Bywa dominujący, zachowuje się niczym zabijaka i nie lęka się osądu swojego zachowania, dlatego umie prowokować rebelie między swoimi podkomendnymi. Jest to osoba zachowawcza, uznaje innowacje za metodę destrukcji sprawdzonych rzeczy, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałby własne odbicia, więc częstokroć z uporem obstaje przy dawno już wycofanych z użycia rozwiązaniach i strategiach. Jest to jednostka przedsiębiorcza, rozpoczyna w tym samym czasie różnorodne zadania, doskonale znosi stresującą pracę i denerwuje go lenistwo. To człowiek wierny, koledzy są dla niego niezmiernie istotni, jest bardzo ceniony przez znajomych, jednakże jego przyrodzona prawość potrafi rodzić wybuchy antypatii. To osobnik pedantyczny, zwraca uwagę na mało ważne niuanse i nie widzi całości zza szczegółów, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć bezzwłocznych i właściwych do warunków działań.
Znamionuje się przezornością, to dalekowzroczny i ambitny strateg, sporządza roztropne plany oraz nie wierzy pomysłom utworzonym byle jak. Jest to osoba słowna, jest niezwykle cierpliwy i zorganizowany, postępuje wedle drobiazgowo wykonanego scenariusza, a zatem warto uczyć się od niego funkcjonalności i skuteczności. Charakteryzuje się wysublimowaniem, z największą satysfakcją odziewa się w najbardziej rozchwytywane w tej chwili i wykwintne ubiory i doznaje pociągu do utrzymywania kontaktu ze sztuką, zatem obfitość kapitału niezmiernie upraszcza mu prowadzenie życia zgodnego z jego temperamentem. Jest to jednostka śmiała, nie przerażają go jakiekolwiek przeszkody, albowiem umie pokonać swój lęk i wydaje się innym ludziom niewzruszoną kolumną. Jest to człowiek kompromisowy, nie unika dziedzin nowych i różnych od przedtem zgłębionych i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, a więc jest działaczem prospołecznym zabiegającym o równouprawnienie mniejszości. Cechuje się powolnością, nie zaprząta go kozaczenie, gdyż dba jedynie o autentycznie użyteczne sprawy i w osobistych postanowieniach w każdym wypadku kieruje się beznamiętnymi kalkulacjami. Znamionuje się stanowczością, jasno i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, jeśli to konieczne, nieustępliwie i rzetelnie tłumaczy swoje opinie oraz radośnie reaguje na wszelkie korzystne reorganizacje w rzeczywistości. To osobnik kulturalny, daje radę wynaleźć skuteczne obejścia problemów, które potrzebują potężnej dawki politycznego taktu i mierzące się z nimi osoby na ogół prędko skłaniają do rezygnacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 11 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.