Koziorożec, 10 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 10 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden typowy poranek, postaraj się go jakimś sposobem ubarwić, nie dopuść aby wyroki losu zepsuły twoje plany.

zdrowie: uprzedzam, że dziś twoja wydajność jest niesłychanie mizerna, staraj się unikać niepotrzebnej działalności.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, gdyż chyba wystąpią w tej kwestii jakieś kłopoty.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec, który przyszedł na świat dnia 10 stycznia, częstokroć bywa autokratyczny, nie znosi krytykowania własnych nakazów i czyjś opór nie posiada dla niego wagi, zatem często przeobraża się w samotnego i unikanego przełożonego. To jednostka formalna, chce mieć gotową odpowiedź na dowolną potencjalną wątpliwość, jako przedstawiciel społeczeństwa jest częstokroć solidny, choć równocześnie niezbyt lotny, dlatego najlepsze efekty otrzymuje w matematycznych dziedzinach wyzutych z kuglarskich ozdobników. Jest to człowiek przedsiębiorczy, lubi stwarzać awangardowe projekty, haruje niczym traktor i emanuje niezwykłym żarem. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo ciepły względem swojego towarzysza życia, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niezaprzeczalną, aczkolwiek jego spontaniczna praworządność umie skutkować przypływami antypatii. Jest to osoba konsekwentna, pracuje bez zbędnych zrywów, przeciwności nie potrafią prędko go zrazić, jednak czasami nadto przyzwyczaja się do uprzednio wymyślonych koncepcji. Cechuje się cierpliwością, spełnia się w charakterze uznanego opiekuna, umie uważnie słuchać cudzych gawęd i potrafi wykonać zadania niezmiernie odstręczające dla innych ludzi. To jednostka zachowawcza, uwielbia posiadać jednoznaczny punkt widzenia odnośnie wszelkich kwestii, na każdą zmianę spogląda bez entuzjazmu i podejrzliwie, toteż często ustawicznie obstaje przy już dawno zdezaktualizowanych technikach i rozwiązaniach. Bywa skrupulatny, pragnie okiełznać najbłahsze szczegóły badanego zagadnienia i nie umie spojrzeć na problemy w szerszym kontekście, dlatego niestety potrafi zatopić się na cały rok w działaniu.
Znamionuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w niekonwencjonalnych i porywających rzeczach i raduje go zróżnicowanie rzeczywistości i kolegów, więc jest wolontariuszem społecznym starającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Jest to osobnik powolny, nie interesuje się pozorami, bowiem liczy się dla niego nade wszystko realna przydatność i w osobistych ocenach zawsze rządzi się beznamiętnymi obliczeniami. To osoba wysublimowana, podziwia żwawe, sportowe pojazdy i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać wirtuozostwo, a więc częstokroć czuje się arbitrem dobrej stylistyki. Charakteryzuje się sumiennością, to żywy wzorzec tytana pracy, utrzymuje jednolite, ale efektywne tempo pracy, a zatem w długim podejściu z reguły wyprzedza gwałtownych pionierów. Jest to jednostka taktowna, umie wykaraskać się z uciążliwych i niebezpiecznych okoliczności, które odnoszą się do dziedzin niezwykle drażliwych i zwykle przerastają pozostałych ludzi. To osoba rozważna, stroni od nieprzemyślanych działań, drobiazgowo układa najdrobniejsze posunięcia oraz nie ufa pomysłom stworzonym niestarannie. Jest to osobnik odważny, nie przerażają go nijekie trudności, bo podejmuje starania, by nie skupiać się na strachu i ubóstwia żyć energicznie. Znamionuje się siłą, przeważnie działa bystro i żwawo, z pasją wciela w życie wielkie rewolucje i przemiany oraz nie pozwala się zdezorientować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 10 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.