Koziorożec, 31 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 31 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać specjalnie korzystnego stanu psychicznego, postaraj się zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: stanowisz dziś wulkan energii, wyzyskaj ten fakt najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, ponieważ chyba wystąpią w tym obszarze niespodziewane trudności.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pan koziorożec, który przyszedł na świat w dniu 31 grudnia, bywa konwencjonalny, lubi wymyślną towarzyską etykietę, jest raczej formalny pomimo tego że w każdym wypadku także niezmiernie kurtuazyjny, toteż jest to optymalny mistrz ceremonii. Bywa dominujący, nie lubi osądzania własnych poleceń i nie zamartwia się ocenianiem swojego sposobu bycia, więc źle spełnia się podczas zespołowych działań. To jednostka szczera, potrafi być doskonałym kolegą przydatnym w problemach, wierność w rodzinie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, ale częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości umie zapomnieć osobiste interesy. To człowiek zdyscyplinowany, systematycznie podąża do mety, trudności nie potrafią prędko go odstręczyć, jednak słabo znosi błyskawicznie przeistaczające się sytuacje. Jest to osobnik przebojowy, drażni go leniuchowanie i promieniuje niezwykłym blaskiem. Jest to osoba zachowawcza, uwielbia mieć wyraziste stanowisko wobec wszelkich kwestii, w swoich dzieciach z największą satysfakcją dostrzegałby własne odbicia, zatem często zaczyna gwałtowne konflikty z własnymi pociechami. Jest to jednostka skrupulatna, jakąkolwiek rzecz umie analizować całymi dniami i nie dostrzega obrazu całokształtu, dlatego niestety powielanie obiekcji częstokroć uznaje za bardziej znaczące od poszukiwania odpowiedzi. Jest to człowiek cierpliwy, sprawdza się w charakterze lubianego nauczyciela, potrafi osiągnąć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej nauki i umie być wielkodusznym i empatycznym towarzyszem.
To osobnik grzeczny, można mu zlecić wykonywanie ryzykanckich zadań, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie również dla obeznanych i sprytnych męży stanu i okażą nierealni dla jego licznych prekursorów. Jest to jednostka rozważna, unika pośpiesznych aktywności, bacznie przepatruje dostępne ekstrapolacje i dane statystyczne oraz nie darzy zaufaniem pomysłów sporządzonych na kolanie. Cechuje się sumiennością, swoje prace postrzega na serio, jego koncepcje nie zawierają usterek, a zatem mimo fałszywej ociężałości przeważnie wciela w życie swoje plany. Lubi zachowywać się powolnie, nie wartościuje jedynie po wyglądzie, albowiem w najwyższym stopniu ceni przydatność i w osobistych postanowieniach zawsze opiera się na beznamiętnych obliczeniach. To człowiek wyrafinowany, najchętniej przyodziewa się w najpopularniejsze w tej chwili i szykowne szaty i pragnie prowadzić się z jaśniepańską szykownością, a więc ukontentowany jest jako posiadacz pokaźnego mienia. To osobnik tolerancyjny, nie niepokoją obce gusty i jednostek innych i egzotycznych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, toteż jest wolontariuszem dobroczynnym dopominającym się o swobodę grup dyskryminowanych. Znamionuje się stanowczością, dąży do finału bez nieuzasadnionych wahań, ochoczo toczy walki z innymi oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne reorganizacje w otoczeniu. To osoba odważna, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nietypowymi przeszkodami, ponieważ potrafi przezwyciężyć własny przestrach i dowolne przeciwności zwykle nie zatrważają go.
polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 31 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.