Koziorożec, 28 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 28 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nadwyraz dobrego samopoczucia, pilnuj się żeby nie zachowywać się agresywnie względem innych.

zdrowie: twoja kondycja ewidentnie kuleje, uważaj na siebie i nie angażuj w czasochłonne prace.

miłość: niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, zdobądź rzeczy których oczekujesz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pan koziorożec, który urodził się w dniu 28 grudnia, to człowiek zachowawczy, z największym zapałem funkcjonuje zawsze identycznie jak przedtem, jego koledzy mają myśleć w taki sam sposób jak on, więc często zaczyna burzliwe utarczki z własnymi dziećmi. Jest to jednostka cierpliwa, w dawnych stuleciach umiałby być zakonnikiem kaligrafującym wiekowych zwojach, potrafi umiejętnie wyczekiwać na stosowny moment i umie być pobłażliwym i empatycznym partnerem. To osobnik formalny, jego zachowanie jest częstokroć szablonowe, jest raczej oficjalny choć w każdym wypadku też niezwykle kurtuazyjny, a zatem jest to kapitalny wodzirej. To osoba apodyktyczna, chce zdobyć całą Ziemię i nie boi się oceniania swojego sposobu bycia, a więc kiepsko sprawdza się podczas grupowych działań. Często bywa skrupulatny, traci czas na detale i nie zauważa obrazu całokształtu, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć bezzwłocznych i dopasowanych do okoliczności aktywności. To człowiek wierny, jest zacnym i odpowiedzialnym podwładnym, jest niezmiernie szanowany przez towarzyszy, jednak niejednokrotnie w swojej lojalności dochodzi aż do bufonady. To jednostka przebojowa, trudności pokonuje odważnie i lubi żyć w nieustannym biegu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, pracuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak słabo wytrzymuje szybko przeistaczające się sytuacje.
To osobnik rzetelny, obowiązek jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, utrzymuje równe, ale produktywne tempo działalności, toteż pomimo pozornej ociężałości zwykle wciela w życie swoje projekty. Znamionuje się męstwem, nie przerażają go jakiekolwiek przeciwności, ponieważ pracuje nad tym, by nie zastanawiać się nad lękiem i przejawia opanowanie nie zważając na warunki. Cechuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie zachowywać się innstynktownie, uważnie analizuje istniejące dane statystyczne i ekstrapolacje oraz pędzi ku sukcesowi pomału, aczkolwiek metodycznie. Jest to osoba flegmatyczna, nie zaprząta go kozaczenie, bo zawsze rozważa oczekiwane profity i usiłuje działać według wyznaczonych harmonogramów. Jest to człowiek subtelny, daje radę wykryć skuteczne rozwiązania kłopotów, które wymagają konieczności wykorzystania sprytnych i w szeregu przypadków dosyć zagmatwanych wywodów i okażą nierealni dla jego rozlicznych prekursorów. Charakteryzuje się kompromisowością, potrafi zadawać się z jednostkami o niesłychanie różnych przekonaniach i osób innych i niezwykłych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, zatem nie toleruje u znajomych wyłącznie niedoboru poszanowania innych. Jest to osobnik wysublimowany, ceni wyrafinowane potrawy i trunki i pragnie sprawować się ze szlachecką wykwintnością, a zatem często postrzega się za arbitra odpowiedniego smaku. To jednostka zdecydowana, przeważnie pracuje żywiołowo i na wysokich obrotach, chętnie walczy z innymi oraz nie porzuca ucieleśniania długofalowych planów dla przelotnego i zwodniczego komfortu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 28 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.